Nuorena ja nättinä sitä ollaan niin nirsoa diivaa kuin vaan voi. Sitten rupeekin paikat roikkumaan, ja ollaankin vihaisena, kun kukaan ei kiinnostu enään kurpasta.
Onneksi miehellä markkina-arvo vaan kasvaa ikääntymisen, ja eläkokemuksen tuoman charmin myötä. Meillä on toivoa!
Naiset eivät pelaa pelimerkkejään oikein
3
98
Vastaukset
- maailmannapa
Voisi viettää mukavaa perhe-elämää ja vanheta arvokkaasti, jos tyytyisi perusmieheen. Mutta kun mikään ei riitä. Kaikki mulle. Olen maailman prinsessa. Lopputulos on katkera yh.
- einovainaa
Joo paljonpa teillä kuulostaa tuota naiskokemusta olevan..
Kovat oli luulot naapurin erkilläkin ennen kuin letku veltostui niin ettei viagrallakaan enää nouse. Ja äijällä ikää vasta 45-vee. Elämä on kuulkaas yllättäviä yllätyksiä täynnä. - fjaöfgahgö
Tai sitten homma menee toisinpäin. Nuorena ei tunnu kelpaavan kenellekään, vanhempana saa sitten potkia ns. rumempia syrjään jonosta.
Ole sinäkin vain tyytyväinen, jos kerran nyt vanhempana flaksi käy! Mitä sitä muita haukkumaan silloin kun omalla kohdalla asiat on hyvin. Vai oliko se sittenkään niin. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4052432- 581721
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1811558Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi2851264Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1271005- 87990
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal67989Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.33963Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks12916K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali8886