Miksi tämä palsta on alkanut hyppimään niin että näpäytys menee ihan väärään ketjuun ja joutuu näkemään kaikenlaista teinien saastapurkausta, kun koettaa päästä asiaketjuun.
Miksi Kemi palsta hyppii?
21
99
Vastaukset
lääkkeet!
- eivaraaostoksiin
Hyppii.
Tarkoitus olisi että näpäytys osuisi mainokseen. - sanon-vain
Minulla on jo kumppani.
- soldiers
"suvakki, muslimin kikkelinimijät", yrittävät estää tavallisten kemiläisten mielipiteen ilmaukset?
- Potilaat
Onanoi sinä peräkammarissa vaan muun Hitler-jugendin kanssa.
- kylllästynyt
Kuinka kauan tätä koululaisten lomaa taas kestää?
- Krkdudisisk
kylllästynyt kirjoitti:
Kuinka kauan tätä koululaisten lomaa taas kestää?
Onanian Pojat taitaa viettää aikaansa enimmäkseen kotona, ei koulujen lomat siihen vaikuta.
- neuvoj.a
kylllästynyt kirjoitti:
Kuinka kauan tätä koululaisten lomaa taas kestää?
Ja kuinka sen kestää?
- Ihmetellen
Joo alkaa sen verran vit...an tämä hyppiminen, etteipä tarvitse enää tätä kautta kertoa mielipidettää silloin harvoin ku otan kantaa johonki asiaan. Sama koskee myös mitä asiaa tai asian viertä on toisilla sanottavanaan. Eipä viitti enää niitäkään lukea kun se menee yhdeks näpyttelyks ennenku pääsee asiaan.
- epä-ajan-kohtaisia
Äh. Nyt jouduin kohtaan tarkista palkkasi onko ajan tasalla. Viimeksi jouduin lukiomainokseen. Olen eläkkeellä oleva maisteri.
- ihansietämätöntä
Minulla on käytössä ponnahdusikkunoitten esto. Mutta siitä ei ole apua hyppimiseen. Mikä voisi auttaa.
- ei.ole.muuallaa
Tosi kummallista.
- en.muista
Palsta hyppii kuin säikkyvä aropupu, ja miksi Kemiläiset pakotetaan tekemään kummallisia kieliopin vastaisia nimimerkkejä. Ei voi kirjoittaa että "ei varaa ostoksiin" vaan täytyy kirjoittaa eivaraaostoksiin.
- Kemisti82
"Miksi tämä palsta on alkanut hyppimään "
Johtuu järisyttävistä uutisista ja tapahtumista Kemissä.- rauhallinenKemi
Palsta kyllä ylireogoi.
- ainakintapahtu
rauhallinenKemi kirjoitti:
Palsta kyllä ylireogoi.
Olihan Kemissä koira kadoksissa monta päivää.
- Uutuusruokakoirille
Ratkaisin asian heiluttamalla päätä palstan hyppelyn tahtiin, kyllä kemiläinen on viisas ihminen.
- kyydissämukanavielä
Onneksi olkoon. Torniolaiset ei kyllä olisi tuota keksineet.
- hypytetty
Yhä kamalammaksi menee. Nyt putosi piilolins
- Anonyymi
Vieläkö hyppii, vai joko osuu oikeaan?
- Anonyymi
Kiitos tästäkin ylösnostosta, toivoin kyllä muita aloituksiani.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 181896
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561804- 821443
- 1761418
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3091387- 211379
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti981005Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä62984Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34975- 349874