Ikävä katsoa

Olen sivu silmällä seurannut kun tutun pariskunnan nainen pettää miestä baarireissuilla ja muuallakin ja mikä kummalisinta suutelee myös naisten kanssa välillä. Koska on blondi ei varmaan tajua miten läpinäkyvää on koko touhu. On myös kysynyt kerran minulta kiinnostaisko petipuuhat, kieltäydyin koska en halua tutun "kaverin" kumppania naida mutta kertoo mun mielestä hyvin millainen on täysi lutka joka nai lähes jokaista miestä kun vastaan tulee on sitten varattu tai ei.
18232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Puhutkohan entisestä työkaveristani,

Äänestä

Nainen on tyypillinen..
Sänky kiiinnostaa eniten,oman elämän puutteita korjaten.
Tulis tänne Lappiin, täällä saa kaikki rouvat yllin kyllin mu..

Äänestä

Onhan tuota ikävä katsoa, mutta jos se mies on tossun alla niin älä kerro hänelle. Tämä kaikki kääntyy kertojaa vastaan niin kuin mulle kävi kun kerroin. Mutta joo idiootteja kun molemmat oli niin en paljon menettänytkään kun lopetin niiden kanssa hengailun :)

Äänestä
  • Tuo on totta, näillä kulmilla samanlainen dooris ja meno jatkunut vuosikausia, joku sukulainen yritti pistää stopin touhulle ja kertoi tossukalle niin siitähän vasta riemurepesi. hyvä ettei käräjillä istunut puoli kaupunkia :) nää on näitä juttuja et kaikki tietää mut kukaan ei halua sekaantua kun itse oot kohta syyssä, valitettavasti.

    Äänestä

Jos joku on vapaamielinen seksin suhteen, miksi tuomita? Pitäisikö kaikkien olla samasta muotista?
Pääasia on ettei viattomia - lapsia, ja alaikäisiä - vahingoiteta. Aikuisten on pidettävä huoli itsestään, elämässä sattuu kaikenlaista eikä kukaan selviä siitä vammoitta. Mutta aikuiset kykenevät hoitamaan haavansa.
On pidettävä huoli siitä, ettei oman toiminnan motiivina ole tekopyhä moralismi, vihan sävyttämä kostomieli, tai ahdasmielinen suhtautuminen seksiin.

Äänestä

Ahdasmielinen aloitus. Suutelee naisiakin välillä... Nainen voi olla biseksuaali ja hänellä voi olla miehensä kanssa sopimus, että muidenkin kanssa voi seksiä harrastaa. Tuliko mieleen? Asia ei kuulu sulle yhtään ja seksin harrastaminen ei tee kenestäkään lutkaa.

Äänestä
  • Kyllä tekee, jos sitä harrastaa ilman rakkautta ja usean kanssa. Oma ryhmänsä on nämä varattujen kanssa naiskentelevat.ö

    Äänestä

  • perheonyhteiskunnanjne kirjoitti:

    Kyllä tekee, jos sitä harrastaa ilman rakkautta ja usean kanssa. Oma ryhmänsä on nämä varattujen kanssa naiskentelevat.ö

    Luulet sä että seksiä ei pysty harrastamaan ilman rakkautta? Joillekin seksi on himoa, siinä mitään tunteita ajatella kun panettaa. Myös naisilla. Mitäs sun mielestä on muuten ne varatut miehet, jotka juoksee vieraissa? Onko heillä tunteita ja ketä kohtaan? Rakastavatkohan edes sitä vaimoaan?

    Äänestä

  • Varmaan pystyy. Panevathan eläimetkin. Ilman rakkautta se onkin yhtäkuin. Varattua panomiestä ei arvosteta, vaikka itse ehkä toista luulevat.

    Äänestä

Mistä päin? Tuntomerkit sopivat vaimooni.

Äänestä

Jotenkin, kai vanhoillisena sitä ajattelee että ei naiset voi olla noin halpoja mutta nykyään kai ovat. Mutta luulisi miestenkin kiertävän kaukaa kapakoissa itsensä tyrkyttäjät mutta aina tuntuvat saavan miehen nalkkiin, onneksi ei kaikkia.

Äänestä

Riippuvainen ihminen janoaa seksiä,jolle ei yksi riitä tai peittä yksinisyyden tunteen.
Eli kokee olevansa rakastettu,suosittu,hyväksytty jne.........
Jolloin ei pittaa miten toinen tuntee. Kenties pelkää jäädä yksin,jätetyksi,jolloin pitää olla aina varaventtili,jos entinen menee rikki.....Elämä pyöriin itsensä ympärillä.
Ja aina on syy muissa,mut ei itsessään.

Äänestä

Kirjoitit fiksuja. Kyllä se pettäminen lähtee sieltä oman pääkopan sisältä, haluaa olla rakastettu jne. Loppujen lopuksi. Mutta se tarve kostautuu ennen pitkää.

Äänestä

Naisen ikä vaikuttaa myös pettämiseen ja jos kotona ei toimi jutut niin kyllä reissua ja viikonloopu menoa järjestyy. Tunnen tapauksen joka janoaa vierasta miestä tyydyttääkseen janonsa. Kauneus on myös pettävää.
RAkastelen myös hänet aian kun mahdollista. Ihanaa rakastella 8 tuntia hitaasti nauttien ...voi taivas..ihanaa orgasmit ..

Äänestä

Nyt äkkiä tänne tuntomerkit ja ennenkaikkea mistä tää nainen löytyy!

Äänestä

Aloittaja, kerro missä päin näin tapahtuu?

Äänestä

Hei sinä nainen tule Lappiin , täällä saat sielusi kyllyydeksi seksiä päivin öin.
Ei tarvitse tuntea puutetta ja läheisyyttä.
Muutkin rouvat ja neidit saa mitä Haluaa.
Tosi On

Äänestä

Laskettelukeskukset se on varmaa.
Odotan sinunlaisia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivustanäkee kirjoitti:

Olen sivu silmällä seurannut kun tutun pariskunnan nainen pettää miestä baarireissuilla ja muuallakin ja mikä kummalisinta suutelee myös naisten kanssa välillä. Koska on blondi ei varmaan tajua miten läpinäkyvää on koko touhu. On myös kysynyt kerran minulta kiinnostaisko petipuuhat, kieltäydyin koska en halua tutun "kaverin" kumppania naida mutta kertoo mun mielestä hyvin millainen on täysi lutka joka nai lähes jokaista miestä kun vastaan tulee on sitten varattu tai ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu