Olet kiinnostunut henkisistä asioista. Osaat keskustella ja kuunnella toista sekä tarvittaessa olla vaan läsnä ja hiljaa. Nautit luonnossa olemisesta ja tykkäät pitkistä kävelylenkeistä. Sinulla on elämänkokemusta ja olet tasapainossa itsesi kanssa. Olet eläinrakas ja arvostat myös muita ihmisiä.
Täällä huhuilee nelikymppinen nainen pirkanmaalta, jolle nämä asiat ovat tärkeitä.
Jos ilmoitus kolahti, niin laita ihmeessä viestiä enkelinsilmin at suomi24.fi ja katsotaan olemmeko samalla aaltopituudella.
Haussa paras ystävä
2
131
Vastaukset
- taivas_rajana
Onko sinulla lapsia/perhettä? Muilta osin olisin kiinnostunut tutustumaan sinuun. En vielä laita yhteystietojani tai kirjoita sähköpostia. Mielellään etsin luotettavaa ja pidempiaikaista ystävää, johon voin luottaa täysin. Niitä epäluotettavia on tullut nähtyä jo ihan riittämiin.
Löytyy perhe, jossa lapset on jo sen verran isoja ettei tarvi perässä juosta. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol6062446Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis4131955Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H231810Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641468JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191446- 651321
- 1221194
Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka22980Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16948Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66853