Moi naiset on kuin monella nyt sukkahousut ja minkä väriset?
Vastaukset 12
- Tarpeen_mukaan
Nyt on senverran pakkasta että ainakin ulos lähtiessä on oltava sukkahousut ja vieläpä paksut.
Väri voi olla ihan mitä vaan, pääasia että lämmittää. - pittkis
Mitenkäs on, kuinka moni nainen käyttää pakkasella mieluummin pitkiksiä (kalsareita) kuin sukkahousuja? Onko pitkiksien ja sukkahousujen mukavuudessa mitään eroa?
- uho
Sukkahousut on seksikkäät.
Eikös nykyään painoteta kerrospukeutumisen merkitystä kylmällä säällä. Eli pitkikset ja sukkahousut eivät ole toisensa poissulkevia asioita.. päin vastoin.
- fleece
Alkaa olla jo tarpeen paksut sukkahousut kun ulos menee. Tälle päivälle tummanruskeat palmikkosukkahousut, mutta pääasia että tarkenee. Fleece sukkahousut on talvella ne parhaat.
- Misu2
Käytän.
- uho
Sukkahousut on ihanat onko sulla minkä denin?
- Toinen_vastaaja
uho kirjoitti:
Sukkahousut on ihanat onko sulla minkä denin?
Kauppareissulla piti olla 100-120 den ja pitkät päälihousut vielä lisäksi, sitten tarkeni.
- sukkiksettietysti
tummansiniset puuvilla sukkahousut . eilen oli punaiset 40 den alimmaisena ja puuvillaiset reikäkuviolliset päälimmäisenä. tosin housujen alla, ei tarennut hameessa
- käytän
täällä 20denin
- verkkokuviosukkikset
Kyllä. Alla mustat 20 den sukkahousut ja päälimmäisenä hm.n punaiset reikäkuviolliset sukkahousut. Sopivan jouluiset mustan hameen kanassa
- Mies50hetero
sain joulupukilta ihanat lämpimät sukkikset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811214
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä30894Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19765- 46619
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13597Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja181572Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13570Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123550- 28478
On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460