Palstalle tulee ennakkomoderointi

Kirjoitukset julkaistaan vain, jos kirjoittaja todistaa olevansa arjalainen valioyksilö eikä mikään ätmi.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mutta mitenkäs lehtisen sitten käy???

Äänestä
  • Lehtinen sai siirron Sinkut-palstalle toisten ätmien seuraan.

    Äänestä

  • Hertta_Kuusinen kirjoitti:

    Lehtinen sai siirron Sinkut-palstalle toisten ätmien seuraan.

    .

    "Sano sinäkin Miina Äkkijyrkkä ei # FASKISMILLE #"

    har!11

    .

    Äänestä

Hyvä uudistus!

Äänestä

Turinatiimin jämät saa lemput palstalta ;)

Äänestä
  • He ovatkin alkaneet korvautua paremmin kirjoittavilla :D

    Äänestä

Lämpimäksesi kuitenkin höpiset

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ylläpidon_päätös kirjoitti:

Kirjoitukset julkaistaan vain, jos kirjoittaja todistaa olevansa arjalainen valioyksilö eikä mikään ätmi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu