en tiedä kuka näistä päättää mut se kuka tai kutka vois aukaista tälläisen palstan sellaiselle sivulle , jonne ei kaikki asiasta kiinnostumattomat "ajattelemattomat" eksy ensimmäisenä tekemisen puutteen vuoksi pilkkaamaan, satuttamaan ja lisäämään oikeasti surevia ihmisiä.
miksi tämä ketju on suomi24:llä?
ihmettelee
4464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuka pakottaa lukeen näitä. Ei kuule varmaan auta paskaakaan itkee täällä, että miksi kaikki kakarat kirjottaa tänne mitä sattuu. Tää ny vaan on tällänen paikka.
nyt on ja kohta täällä on seriffit/moderaattorit näitten idioottien takia.
Tää on suurimmalle osalle tän lafkan käyttäjistä/lukijoista pelkkää viihdettä ja ajankulua. Täytetään oman elon tyhjyyttä tällä suurella tragedialla..JIPPII!
Luulisi, että näin kipeässä asiassa ylläpito voisi suorittaa jonkinlaista ennakkosensuuria ja poistaa loukkaavimmat/rivoimmat/tyhmimmät kirjoitukset, ennen kuin ne edes ehtivät tänne näkyville.
On todella huonoa mainosta Eniro-yhtiölle, että tämä palsta vilisee tuollaisen maailmaa järkyttäneen uutisen jälkeen aivan kuin keskenkasvuisten kloppien ääliöimäisimpiä pilajuttuja -lisäten vielä tällä tavoin kansan muutenkin pahaa mieltä.
HERÄTKÄÄ NYT JO IHMEESSÄ, SUOMI24:N YLLÄPITO!