Voiko ihanammin päivän enää alkaa?

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520911463_ul.shtml

Onko ihanampaa aamua kuin tää? Loistouutisia ja lapsia taas! Udlali, udlali, udlali, laa!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Luonto itse alkaa lopulta harventaa elinkelvottomien määrää.

Äänestä
  • Hyvinhän noi näyttää elävän ja islamisoivat vielä Suomenkin. Terveisiä exällesi, jos joskus soittelette.

    Äänestä

tuossa näette että tuo äijä on sairas päästään ja muutkin palstan näärän näpyt aivan yhtä lailla mätää täynnä

Äänestä
  • Siis kumpi? Raaka, vai jore. Mun mielestäni molemmat.

    Äänestä

  • Vaikka ei tule suru puseroon kun muslimi pieraisee sen viimeisen pierun niin en minä sentään niiden kuolemista juhli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RaakaWatsonBra kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016010520911463_ul.shtml

Onko ihanampaa aamua kuin tää? Loistouutisia ja lapsia taas! Udlali, udlali, udlali, laa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu