Mistähän johtuu että mamukriitikot ovat usein riko

Mistähän johtuu että mamukriitikot ovat usein rikoksiin syyllistyneitä,pienistä suuriin. Ja mistähän johtuu että juuri monet heistä ovat ns. poliisivastaisia, oman käden oikeuden kannattajia?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Punaviherhö anarkisti taas itkee krokotiilinkyyneleitään: "poliisivastaisia" :DDDD
Kuinka monta uutta avausta keksit aina päivässä?

Äänestä

Ai että puoli Suomea on rikollisia....kyllä me ihan tavis kansalaiset ollaan vastaan tätä rikollislaumojen ja sotilaskarkureiden maahanvyöryä vastaan. En voi ymmärtää sunkaltaisia ihmisiä joiden mielestä tänne voi vyöryä misstä vaan ilman minkään näköisiä papereita. Ja kun kaikki tietää sen sairaan uskonnon ja riidat mitä tuovat tullessaan, koskaan edes haluamatta kotoutua yhteiskuntaan. Ehkä sinäkin jonain päivänä viisastut....

Äänestä
  • Tarkoitatko nyt äärikristillisiä jotka teloittavat ihmisiä tuon tuosta meren takana?
    Kristinuskon nimissä on tapettu valtavat läjät ihmisiä.

    Äänestä

  • En vaan sitä saatanan sairasta uskontoa nimeltä islam, joka ei sovi länsimaihin kivikautisine naisten halvaksunta kivitys tapoineen...ylimielisine ählyäijineen jota luulee olevansa jotain....Joka muslimimaassa soditaan ja kahakoidaan sitten tullaan rauhalliseen Eurooppaan tuomaan sama kaaos kun ei vaan osata elää rauhassa...sairasta sakkia.

    Äänestä

Heh Oslossa nuo homot saanut jo kyytiä tulokkailta. Mamut panee homot takaisin kaappeihin. Oho eihän tässä näin pitänyt käydä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyssyssmyss kirjoitti:

Mistähän johtuu että mamukriitikot ovat usein rikoksiin syyllistyneitä,pienistä suuriin. Ja mistähän johtuu että juuri monet heistä ovat ns. poliisivastaisia, oman käden oikeuden kannattajia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu