Rahan tienaaminen ja seksin saaminen pitää miehen liikkeessä.
Elämässä kiinnostavinta on seksi ja raha
7
103
Vastaukset
Ai niin kuin näin: https://image-gr.s3.envato.com/files/135946834/Donkey and Carrot.jpg
- Munaotus
Minulla ei ole paljoakaan rahaa mutta seksii saan aina.
Entä sitten kun on jo molemmat? Enemmän rahaa ja enemmän seksiä?
- m-i-e-s
Piehtaroit pankkikortinkanssa ja maksat ostokset luonnossa. K-kaupassa kassaneiti saattaa tykätä, kauppias ei. =) Hyvä aloittaa joko rahaa syövä harrastus tai sellainen, jossa ei pysty harrastamaan seksiä. Jotenkin laskuvarjohyppy tuli mieleen, mutta kyllähän siinäkin pystyy yhteisvarjolla.
- flowersreally
Sitten muuttuu eliitiksi, joka pähkäilee elämän tarkoitusta, kyntää siis ns. syvää kakkaa.
- Mies19899
Ei pitäisi tulla yllätyksenä kenellekään. Itse en ainakaan juuri muusta kuin valtavasta määrästä rahaa haaveile. Sen myötä tulisi kyllä seksiäkin yllin kyllin tavalla tai toisella.
- laisk22
Palkka on pieni enkä saa seksiä.
Luonteeltani työn ulkopuolella olenki laiska että varmaan ihan totta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2387267Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393711Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1162142- 271379
- 321354
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy251318Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3331158Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141972Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7887