On harrastanut ryhmäseksiä porukan ainoana naisena ja on mm. ollut tuplapenetraatiossa?
Vastaukset 24
- sopisikyllä
Mikä jottei. Itse pidän reippaasta ja monipuolisesta paneskelusta, joten tuollaisella naisella tuskin olisi turhia estoja
Vaikea kysymys.
Jos se olisi ollut aviomiehen ollessa mukana, niin ehkä silloin sulattaisin asian helpommin. Jos taas tuollaista olisi harrastettu sinkkuaikana useampia kertoja, niin tuskin.- KiimaHuora
Eiköhän tuo lienee suurimman osan miehistä märkä uni, tuollainen erottinen nainen.
Tietenkin voisin, koska miten minä voisin moisesta tietää?
Sinulta on jäänyt huomaamatta, että ätmeillä on yliluonnollisia kykyjä. Heidän kiltteytensä ja rehellisyytensä saa naiset avautumaan rehellisesti menneisyydestään.
Näinpä ätmit pysyvät säilyttämään poikuutensa, puhtautensa ja kunniansa. Sitten ne samaiset naiset palautuvat markkinoille meidän tietämättömien ja kyselemättömien ketmien iloksi.Ratikkakuski kirjoitti:
Sinulta on jäänyt huomaamatta, että ätmeillä on yliluonnollisia kykyjä. Heidän kiltteytensä ja rehellisyytensä saa naiset avautumaan rehellisesti menneisyydestään.
Näinpä ätmit pysyvät säilyttämään poikuutensa, puhtautensa ja kunniansa. Sitten ne samaiset naiset palautuvat markkinoille meidän tietämättömien ja kyselemättömien ketmien iloksi."Sinulta on jäänyt huomaamatta, että ätmeillä on yliluonnollisia kykyjä."
Kerro lisää yliluonnollisista kyvyistäsi. Koska aiot saada ensimmäistä kertaa naista? Miksi olet sinkku?
- Kilttiatm
Kyllä naisten panot pitäis saada jonnekkin rekisteriin kaikkien nähtäville.
- rumamaija
Miesten panot sitten kanssa. Näkisipä mm. ketkä miehet ovat käyneet huorissa...
- Raakatotuus
rumamaija kirjoitti:
Miesten panot sitten kanssa. Näkisipä mm. ketkä miehet ovat käyneet huorissa...
Sopisi mulle, mun nimeäni et tuosta jälkimmäisestä listasta löydä.
- Ex----PUA
Onko tämä vakava kysymys?
- ap--
Vastaa nyt vain.
- Ex-----PUA
ap-- kirjoitti:
Vastaa nyt vain.
En.
- helgamies
Voisin seurustella 45 min.
- Annetaan.vaan.rakastaa
Oon mä ollu kahen miehen kans mut ei siitä tiä ku mun luotettavat elämänmittaiset naisystävät. En oo ikinä kertonu siitä miehille kenen kaa seurustelen, tosin sillon seurustelin vuosia toisen niistä miehistä kanssa ja se mun mies sitä mulle ehdottikin.
Tosin nykyisen jännämieheni kanssa ollaan käyty seuraavakeskustelu:
Jännis: haluisitko joskus kokeilla kahta miestä?
Minä: mistä sä niin päättelet etten ois jo kokeillu.
En yhtään muista miten juttu tosta jatku mut ei se kiinnittäny huomiota mun vastaukseen eikä toi oo mitenkään vaikuttanu meiän elämään. Mut noin ylipäätään...kuka mies haluaa kuulla kiimaisia tarinoita naisen exän ja naisen seksielämästä? - Ex-----PUA
Kyllä voisin ja mielellään seurustelisinkin. Mahdollisimman monen miehen kanssa nussiminen nostaa naisen statusta ja tällainen nainen olisi kultaakin arvokkaampi, koska on kelvannut muillekin miehille :)
- Naisasialooseri1
Samaa mieltä ystävä hyvä :)
En tuohon lähtisi mikäli asia olisi tiedossa...Tuollaisella naisella täytyy olla todellinen halvan huoran luonne, henkisesti vammautunut, eli eihän siitä enää ihmistä tule.
- KieroutumansaKullakin
Vain jos saisin ulostaa hänen suuhunsa.
- Ikis__M
Voisin jos ei sen lutkan kanssa tarvitsisi harrastaa seksiä ja se rahoittaisi elämää, ostelisi kaikenlaista mukavaa minulle saadakseen edes jonkin verran kunnioitusta mitä se ei oikeasti saisi.
- tosirandom
Hyper-active tyyliset naisethan dominoivat Suomen-Niemeä ennen kuin kristinusko spoilasi bileet.
Referenssi:
http://www.uusisuomi.fi/ymparisto/120074-tiede-ihminen-harrasti-ennen-hyperseksia- 9786890
Näin sen olen itsekin nähnyt. Atminkäisyys jalostui vasta yksiavioisuuden sivuseurauksena.
- Mä-voitin
Meitä oli neljä kundia ja yks gimma . Paneskeltii häntä vuorotellen. Kuukauden kuluttua hän kertoi olevansa raskaana ja kun aika koittaa niin hän synnyttäisi tulevan lapsen . Kun poika syntyi niin olimme kaikki neljä miestä paikalla . Yksi meistä sanoi. Kerro nyt kuka meistä on lapsen isä kun oltiin silloin talkoissa ? Hän valitsi minut. Voi tätä onnea .
- 1414
Tarina todisti sen, että Suomessa on sinkkumiehiä 4 kertaa enemmän kuin sinkkunaisia
- normijuttuja
Toi on ihan normaalia nykypäivänä. Niistä muutamista naisista, joiden kanssa olen sänkyyn päätynyt useammin kuin kerran, tiedän että yli puolet on harrastannu kimppakivaa. Olisivat tosin voineet jättää sen asian kertomatta. En tajua mikä halu naisilla on paljastella tollaisia menneisyydestään. Ei nyt yhtään lisänny kiinnostusta suhteeseen ton asian tietäminen. Mutta ei ne jutut tohon koskaan kaatunu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531077Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221050Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562