Kumpi saa naiset tavaranne enemmän kostumaan?
Ratiikkakuski vai Ratikkakuski
Kiinnostaa.tietää
19112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Kuka on Ratiikkakuski?
Ensimmäinen ääni Ratiikkakuskille. ;)
Ratiikkakuski:
http://www.suomi24.fi/profiili/Ratiikkakuski
Ratikkakuski:
http://www.suomi24.fi/profiili/Ratikkakuski
Ai katos, mähän olen tässä ainakin tämän päivän aikana ihan huolella luullut Ratiikkakuskin kirjotuksia Ratikkakuskin tuotoksiksi... Ihmettelinkin miksi se oli aloittanut sellaisen egoilun.
Aloittanut? Tuo satiirihahmohan siksi on minene sekoittama alkuperäiseen koska alkuperäisestä sitä hädin tuskin erottaa edes.
Egoilun? Ratiikkakuski on paljon mielenkiintoisempi postaaja kuin Ratikkakuski.
Mäkin katoin, että mikäs siinä nyt on että Ratis on vajonnut ätmien tasolle paskanjauhannassa, kunnes joku huomautti, että onkin eri nimimerkki.
Oikea Ratikka on palstan parhaita kirjoittajia, Helkan ohella harvoja järjen ääniä.
Heh... ajattelin ensin, että ohoh, Ratikka on ottanut oikein kunnolla hörppyä :) Kunnes sitten joku hoksasi, että kyseessä olikin iiiilimato.
Tykkään kanssa Ratikan huumorista. On myös lohduttavaa kuulla jotain todellistakin täällä ätmiharhojen seassa. Ratikalla on loistava hahmo, siitä ei ätminkäiset saa otetta millään :)
Mikä iilimato? Taidat vaan hassutella. Yleensä naiset kutsuvat minua nimellä boa tai python. Nimittäin seksin jälkeen.
Ätmeillähän on housuissaan joku pikkuliero, oikea kastemato ;-)
Voi-voi. Nyt on joku ätminkäinen ottanu ittensä :)
Noin se Rouva Ratikkakin aluksi esitti vaikeasti tavoiteltavaa ;-)
..itteensä. Lisätäänpä vokaali, kun liittyy aiheeseen..
Näitä vokaali- ja piste-miehiä on ollut ennenkin liikkeellä. Ei kuitenkaan ole Jope Ruonansuun ja Kim Floorin voittanutta. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=kJbnfbk6Kkk
Tuo kahden ii:n kuski on kyllä suurin saamani kunnianosoitus netissä ikinä. ;-)
Eiköhän me SUVAITSEVAT TYÖTTÖMÄT NEITSYTSEDÄT sitä kohta tee kolmen iii:n ja kolmen kkk:n kuskia.
Meillä ku sitä ei oo ku KAIKKEA NEGATIIVISTA sanottavaa palstalla.
Tosin tuon kahden i:n kuskin jutut eivät sisällöltään poikkea omistasi pätkän vertaa. Ainoastaan esittämistapa on avoimempi siinä missä sinä vain annat ymmärtää rivien välistä.
Vaikka sinäkin olet täydellinen mies, niin huomauttaisin nimessäni olevan kolme iitä ;-)
Ehkä Ratiikkakuski on hassu trolli, mutta tosiaan hassu. Ratikkakuski on jollain tavalla vajaa.
Aiotko raivota myös minulle?
Kyllähän se pillunpuute kiukuttaa ;-)