panettaa.....

Ätmit vaan pihtaa kun minua panettaa. Miehii ei ole missään sitten kun niitä tarvii.
10142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nyt suunta kohti lähintä VOKkia.

Äänestä

Mies ei ole mikään kertakäyttöesine. >:-(

Äänestä

Ätmit on sellaisia pihtarihuoria. Pihtaa livenä ja huomiohuoraa palstalla.

Äänestä
  • Hypergamisia prinsessoja!

    Äänestä

  • Ätmien onkin helppo pihdata, koska he ovat niin suosittuja ja saavat liian usein mahdollisuuksia harrastaa seksiä ;) Ytmit eivät pihtaa koska heillä ei ole siihen varaa, koska niin harva nainen on ytmistä kiinnostunut.

    Äänestä

Ei kai ätmit voi pihdata, kun ei niitä yksikään nainen halua ja mitä siitä räpeltämisestä muutenkaan tulisi.

Suosittelen ennemmin kokeneempaa miestä ;-) Meriitteinäni ovat lukuisat teinipanot ja parisuhteet. Nykyisin olen rauhoittunut ja elän parisuhteessa japanilaisen alfanaaraan kanssa. Olemme Suomen alfapari.

Äänestä

Pane tuota ratiikkaa, värikkäästä panohistoriasta saat pelkkää plussaa.

Äänestä

No onhan tässä. Laita viesti privana...

Äänestä

Hei, olen pappamainen mutta irstas vanha setä joka ei ole saanut panna aikoihin. Nyt olis aika saada vihdoinkin

Äänestä

Kaikki menee päin vittua paitsi mun muna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti-Nainen kirjoitti:

Ätmit vaan pihtaa kun minua panettaa. Miehii ei ole missään sitten kun niitä tarvii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu