matujengin raiskaus uimahallissa

989
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis villielukat raiskaisivat. Villeillä on alkukantaiset tavat ja geenit. On hullua päästää tuollaisia örkkejä Eurooppaan.

Äänestä

Normaalia villi-ihmisten käyttäytymistä, samaa mitä suvaitsevaisto haluaa Suomeenkin.

Äänestä

Olen kiinnittänyt huomiota monissa törkeissä rikosuutisissa maailmalta, että jostain syystä periaatteessa juurikin maahanmuuttotaustaisisa lapset eli noin 15-vuotiaat ovat usein asialla, niinkuin sekin Ruotsin koulussa tapahtunut tappo.

Äänestä

http://terveydenasialla.com/ikava-matkatuliainen-loisen-aiheuttama-seksitauti/

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13879529/matti-kauhanen-spr-miten-meni-omasta-mielesta-
Asenne on sex vaiko rock?

Riskit SPR;n touhut salausta vaaditaan työpaikan asioista ja sitten vielä on olemassa tauti, joka ei edes esty kondomin käytöllä.. Mihin tämä maa on mennyt SPR? Teidän konsulttijuttu oli jo melkoisen epäilyttävä vaikka Kataisen tavoin ( rehellinen asiakirjaväärennös ) teistä tuli rehellinen konsulttipalkkoiden maksaja, isojen sellaisten.

Äänestä

Hirveää touhua.

Äänestä

Näitä apinoita on tulossa kymmeniä miljoonia Eurooppaan. Tulee vielä aika, jolloin aseet alkavat rajoilla puhua. Tässä nykyhyysäämisessä ei ole yhtään järkeä. Jokainen maahan päässyt järjestää vähintäin viisi muuta apinaa maahan. Ja maahan päässeet sikiävät kuin lähtömaassaan.

Äänestä
  • Sikiävät kuin lestadiolaiset. Tosin muslimit tulevat naisia ja vääräuskoisia väheksyvästä kulttuurista, joten ovat pahempia.

    Äänestä

Mulle tuli tuosta otsikosta mieleen, että joku SPR:n vapaaehtoinen valas on raiskannut uimahallissa kokonaisen jengin :D

Äänestä

Muuta noi ei osaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohjoinenkalifaatti kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1452753549029.html

Nyt vasta uskalsivat julkaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu