SuomalaisAkka saa mulkkua ainoastaan maksamalla!!

SuomalaisMaatuskat maksaa nuorille ja tummilleMaahanmuuttajaOriille jotta kerrankin saavat kunnon kalua.
tuhannet SuomiPossut ovat valmiita maksamaan Kauniille ja tummille nuorukaisille,jos kerrankin saisi kunnonlaista! ei soomilerppua.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko tämä femistin mielestä ok? Kyllä taitaa olla, "ostaahan ne miehetkin seksiä"! Vaan nyt onkin kyseessä alaikäiset hiekkaneemut! Onko silti ok?

Äänestä

Hahaa! Kahdenkympin suvakkihuorat. Aina paranee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hassan3 kirjoitti:

SuomalaisMaatuskat maksaa nuorille ja tummilleMaahanmuuttajaOriille jotta kerrankin saavat kunnon kalua.
tuhannet SuomiPossut ovat valmiita maksamaan Kauniille ja tummille nuorukaisille,jos kerrankin saisi kunnonlaista! ei soomilerppua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu