että se tulis käymään suomessa???
Olisko mahdollista saada thainaista...
vitunköyhämies
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miksi suomi horo ei kelpaa
Koska se on pinnallinen huora.
Mikset mene itse sinne?
Ei ole rahaa.
köyhä ei thaikkua saa
http://www.thaicupid.com/finnish/?&ovchn=GGL&ovcpn=Finnish Finland&ovcrn=thaimaalainen vaimo&ovtac=PPC&mkwid=snqOwcfQD_dc&pcrid=83185258289&pkw=thaimaalainen vaimo&pmt=b&plc=&gclid=CN3exu_Nq8oCFaXOcgodVKkNwQ
Kysy tuolta
Minusta on valtion tehtävä tuottaa maahan 30 000 kiimaista parikymppistä thaikkua vastineeksi taistelija-YTM:eille.
Jos oikein kauniisti pyydät ja soitat thaimaan suurlähestystöön että lähesttäisivät tänne suomeen yhden horon niin varmaan ne lähettää sulle yhden horon lomalle tänne.
En tarkalleen tiedä, mutta olettaisin, että voit kutsua vieraaksi ja siis hankkia viisumin max 3 kk:ksi, vaikka ette olisi koskaan ennen tavanneet. Mutta tämä ei siis ole varma tieto. Viisumi maksaa jonkin verran ja siihen päälle sitten naisen menopaluulennot. Hänellä pitää myös vierailun ajan olla tietty summa rahaa pankkitilillä tai jotenkin muuten toimeentulo varmistettu, joten jos hänellä ei ole ennestään, niin sen joudut hänen tililleen laittamaan.
Rahaahan tuo vain vaatiii... mutta voi kuitenkin tulla halvemmaksi jos meet itse Thaimaaseen, ja siellä voit myös helposti vaihtaa eukkoa jos tulee riitaa
Euroopassa toimii deittipalveluja jossa miehelle järkätään treffi seuraa. Se toimisto hoitaa tulkit ja kaikki jos ei osaa kielii mutta se maksaa sitten varmaan aika tavalla. Kai thaimaassakin on sellaisia palveluita, ei se ilmaista ole kuitenkaan.