Larry Thorne - mielenvikainen fasisti!

Suomen ei tule liittoutua NATOn kanssa. Siita seuraisi Thornen kaltaisia sotahulluja, huonon itsetunnon omaavia fasisteja!
7118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lauri Törni oli yksi aikansa suuria isänmaan ystäviä !
Aloittajan vaikuttimet hölinöilleen lienevät Pietarin trollitehtaalla ?

Äänestä
  • Ihmissuhdekyvytön fasistinen avohoitopotilas - Lauri Törni! Lienee ollut vielä homo!

    lainaus ---->

    Lainaus tappajasta Lauri Törnistä, alias Larry Thornesta.

    Törni ansaitsi legendaarisen taistelijan maineensa talvi- ja jatkosodassa. Sankaritarinan jatko-osat eivät olekaan niin puhtoisia. Tappelunhalu ja venäläisviha saivat hänet kesän 1944 rauhanteon jälkeen Natsi-Saksan riveihin, ja lopulta hakemaan lisää sotimismahdollisuuksia Yhdysvaltain erikoisjoukoista.

    Umpimielinen, kommunikointikyvytön mies pärjäsi armeijan ulkopuolella normaalielämässä lähes yhtä kehnosti: arkiset työ- ja ihmissuhteet kariutuivat tappeluihin, viinankäyttöön ja sitoutumiskammoon. Törniä perheajatukset eivät näytä edes kovin paljon kiinnostaneen.

    Äänestä

Ennakoiko Lauri Törni että USA alkaa myymään F-35 hävittäjiä ja hakeutui siksi palvelemaan USA:n asevoimissa?

Äänestä
  • f35rules ööööö nyt meni kyllä ohi?
    Miten tuohon f-35 sait hämmennettyä?

    Äänestä

  • Et ymmärrä sarkasmia. Hyvin kirjoitettu se oli.

    Äänestä

- Kuinka paljon omaisuutta tämä nyrkkisankari menetti Karjalassa ?

Äänestä

" ThorneFasisti
5.1.2016 20:06
Suomen ei tule liittoutua NATOn kanssa. Siita seuraisi Thornen kaltaisia sotahulluja, huonon itsetunnon omaavia fasisteja!"

Tuo on kyllä jo aika stnan ala-arvoista jopa Krokodilia tykittävältä trollilta. Imo.
Älä jumankauta vedä lokaan sotiemme veteraaneja. Se on virhe, jota taatusti tulet myöhemmin katumaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ThorneFasisti kirjoitti:

Suomen ei tule liittoutua NATOn kanssa. Siita seuraisi Thornen kaltaisia sotahulluja, huonon itsetunnon omaavia fasisteja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu