Pistäkäähän tähän millä autolla ajelette??!!

Mulla nyt Audi A3 Jolla ajettu n.500tkm! Hyvin pelittää ja lähtee joka kerta käyntiin!
Seuraavaksi havittelen kovasti BMW 325i:tä! ja varmasti tulevana kesänä alan kahtelemaankin ihan varmasti semmosta!
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Minulla on mazda 3 sedan

Äänestä

Ajan Rolls Roycella, muutenkan ei pätästä puutetta, mut en saa naista, ku oon alle 180cm ja ruma. Vittu tää suomalaisen naisen hypergame.

Äänestä

Mitä merkkiä ne stadin dösät ja sporat on? En tiedä, mutta aina tulee oven eteen, ei tarvi huoltaa, parkeerata, tai olla edes selvin päin.
Audi yms. bemarityypit on aika noloja..

Äänestä

Minkälainen on"Audi A3 Jolla"? Voiko sillä olla myös vesillä?

Äänestä
  • Uskoisin näin, todennäköisesti aikaa sitten paalattu ja muutettu veneeksi.

    Äänestä

Chevrolet corvette stingray mako shark ll

Äänestä

Mersullahan tässä ajetaan. Aina välillä, varsinkin näin talviaikaan, herää Volvokuume mutta enpä tiedä tuntuisiko sellainen kuitenkaan omalta. Ehkä joku punainen tai keltainen S60 voisi olla kiva.

Pääasia ettei tarvitse ajella millään keskiluokkaisten perheiden suosimilla tylsän värisillä farmari- tai tila-autoilla. http://aijaa.com/2kuCZF

Parhaita nuoruusvuosia elävälle sinkkumiehelle se premium-auto on kuitenkin kaikkein tärkein asia yhdessä sen tilavan asunnon kanssa, ja tällaisen miehen autoksi soveltuu parhaiten seuraavat: Mersu C-sarja, BMW 3-sarja, Audi A3 tai A4, Jaguar X-type tai uusi XE, Alfa Romeo 156 tai 159, Volvo S40 tai S60, sporttiset japanilaiset esim. Subaru Impreza tai Mitsubishi Lancer EVO, Saab 9-3 jne.

Jos sen sijaan haluat profiloitua kunnolliseksi beta-elättäjämieheksi, tai olet jo sellainen, kannattaa suosia seuraavia autoja: Skoda Octavia Combi, VW Touran, Opel Zafira, Renault Scenic, Citroen C4 Picasso, Toyota Avensis Verso jne.

Hieman paremman väen aisureille, oikein diplomi-insinööreille ja muille, suosittelen seuraavia: Mersu E-sarjan farmarimalli, BMW 5-sarjan farmarimalli, Audi A6 farmarimalli, Volvo V70. Omistajaksi rahoitusyhtiö ja suksiboksi katolle, oli sitten kesä tai talvi.

Äänestä
  • Rekkarina cuckold :D

    Äänestä

Ajelen fiatilla. Ostin sen kaverilta 1000 eurolla

Äänestä

bmw 330i 2009 sedan, 272hv, 6syl, manuaali

Äänestä

Audi TT quattro 2010

Äänestä

BMW

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti-kunnollinen-mies kirjoitti:

Mulla nyt Audi A3 Jolla ajettu n.500tkm! Hyvin pelittää ja lähtee joka kerta käyntiin!
Seuraavaksi havittelen kovasti BMW 325i:tä! ja varmasti tulevana kesänä alan kahtelemaankin ihan varmasti semmosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu