Mitäkö olisi? No tietysti paikka palstapoliisille. Joku ihmeen sekopääporukka on vallannut palstan eikä juurikaan selväpäisten kommentteja enää näe.
Reinon ja Joksun kaltaiset ovat todella hoidon tarpeessa ja jo heidänkin parhaakseen koituisi nikkien rekisteröintipakko koska muutoin varmaan joskus vuosia sitten vitsiksi tarkoitettu on muuttunut kokonaisuuden tarkoitukseksi.
Ei kännääminenkään saa jatkua näin kauaa sillä se vie parhaan puhdin oli seksuaalinen suuntautuminen sitten normaali tai uudempaa mallia.
Tällä palstalla olisi todella
14
207
Vastaukset 14
- HäivyMaasta
Emme tarvitse valvontaa. Sinä voit häipyä vaikka pohjoiskoreaan, jos valvontaa haluat.
Parempi olisi teidän pölhön laumanne lähteä. Palsta on vaipunut tilaan jossa järkevät karavaanarit välttävät sitä eivätkä tule tänne lukemaan teidän aivopierujanne.
Saisitte hävetä käytöksenne vuoksi!
- Tyäeläkeläinen
Rumatikki, mikä on vuosisadankeksintö pitäisi saada enemmän,keskustelunaihetta ja palstatilaa.Meillä puhallellaan suvella laitteella tyytyväisinä.
- karva.naamarit
Vielä tuli mieleen, että pitäisi saada "ihmistä" mieleni virkistyisi.
- Reinohöpöttäjä_Joksu
Kävisiko sinulle minä,homopoika Kuopiosta
- Joksu_Fani
Joksu on nyt jo änkyttänyt 249 kpl huippu kopioita
- Joksuvan
Pyöräpotkurista myös voimme juttua laittaa.
- Reinohöpöttäjä_Joksu
Oletteko lukenut minun 266 kpl viestejäni toisella palstalla? Ovat todella vauhdikkaita .Kannattaa tutustua juttuihini
- Tyäeläkeläinen
Rumatikki, Aromipesä ja Portapottu, niillä alkuun harrastukseen.
- eihänn
se pakkanen olekaan tappanut tätä palstaidioottia vaikka niin kovasti olen toivonut
- Reinohöpöttäjä_Joksu
Luitko minun 266kpl mainioita juttuja toisella palstalla ? Nyt karavaanarit toivovat , että pakkanen olisi tappanut minut, ja nimittelevät minua idiootiksi.
- Toivotaan
Se onkin ollut kaikkien karavaanareiden yhteinen toivomus!
- ikuinen_ihailija
Minä ainakin haluan Joksun elävän, Kivoja juttuja 266 kpl toisella palstalla Joksulta
- Reinohöpöttäjä_Joksu
Sain olla Sinikkana, kylässä Reinollain.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va852182- 103886
- 63771
- 45767
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???20676Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha505668Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76610Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23550- 57541
- 47535