Halpatyömarkkinat

Suostuisiko suvaitsevainen Darkfear joustamaan suuresta 12€/h palkastaan, jotta saataisiin maahantulijoita töihin?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi sua reppanaa. Vedä vaikka haduun välillä niin ei potuta niin paljoo.

Äänestä

DarkFear sitä kun haluaakin tähän maahan paljon mustia miehiä, joilla on isot mustat munat, maksaa mitä maksaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhelinlinja kirjoitti:

Suostuisiko suvaitsevainen Darkfear joustamaan suuresta 12€/h palkastaan, jotta saataisiin maahantulijoita töihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu