Nuoret naiset tykkää usein kokeneista miehistä ja ovat myös aika"tiukkoja" alapäästä mutta itse ottaisin kokeneen naisen joka tietää mitä haluaa ja usein myös ottaa sen. Kyllä "aikuisen" naisen käsittely ja kyyti on parasta. Tosin pettymyksiäkin on tullut vastaan.
Koskaan ei tiedä
kyntäjäa
1
209
Vastaukset
- Aboriginaali
Miehen pitäisi asettaa naiselle rajat.
Naiset kaipaavat miehisä miehiä, mutta löytävät usein vain joko macho-tyyppisä aliastajia, tai liian kilttejä nyhveröitä. Parisuhteen ongelmien ydin onkin liiallinen rasa-arvo sanoo psykologi Tony Dunderfelt.
http://yle.fi/uutiset/psykologi_miehen_pitaisi_asettaa_naiselle_rajat/5254291
---------------------------------------------------------
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431081No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1941011Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14690
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30671Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603