Katupartiot kuormittavat poliisin työtä?

Käyköhän siinä niin, että poliisit joutuvat omilla partioinneillaan valvomaan katupartioiden toimintaa?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Haista sina muslimi rotan persereika.

Äänestä

Kuormita siinä saatanan vasurihomo sitä persereikääs vaan perkele. Älä yritä ajatella niillä olemattomilla suvakin paska-aivoilla mitään kun et siihen kykene ja painu naimaan muslimeja perseeseen vitun saatanan vihervasurihintti

Äänestä
  • SE TIKKA OSUI !

    Äänestä

  • ihanOIKEIN kirjoitti:

    SE TIKKA OSUI !

    Tekikö kipeetä?

    Äänestä

onko aloittaja joku ääliömäinen idiootti-joka luulee vedättävänsä kansaa-hupijutuillaan !!!
penikkatautiset idiootit keksivät katupartioista kaikkea PASKAA-kun ite ovat katukelvottomia saatanan lättäpäitä-jotka eivät uskalla auttaa pulaanjoutunutta !!!

Äänestä

No aloittaja osui just asian ytimeen. No että silleen.

Äänestä
  • No niin, unohti vaan kertoa sen että aina ne on kuitenkin teikäläisiä jotka sieltä putkaan lähtee.
    Miksiköhän näin?

    Äänestä

  • Ei lähde putkaan, jos partioimaan lähtee asenteella, ettei ota järjestyksenvalvojan tehtäviä itselleen. Omia havaintoja voi kukin nähdä, vaikka iltalenkillään, ihän yllättäen. Havainnoista on silloin tehtävä ilmoitus poliisille, jos tilanne niin vaatii.

    Äänestä

Ainoa ryhmä joka tässä maassa kuormittaa poliisia (mamujen lisäksi) on nämä todelliset rasistit ja suomen kansan viholliset eli vasurianarkistipellet jotka ei saa mitään muuta aikaan kuin joutavaa älämölöä ja paikkojen hajottamista ja ihmisten kiusaamista saatana. Painukaa töihin perkele!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työmääräkasvaa kirjoitti:

Käyköhän siinä niin, että poliisit joutuvat omilla partioinneillaan valvomaan katupartioiden toimintaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu