Löytyisköhän täältä ystävällistä sielua auttamaan miestä mäessä?
Olen tälläinen nuorempi kaveri, ulkonäöltäni kaiketi ihan jees kun saan naisilta ihailevia katseita siellä sun täällä, ihan normaaleissa paikoissa esim kadulla vastaan tullessa, ja tekisi mieleni mennä juttelemaan ja tutustumaan, mutta ongelma on siinä ettei oo koskaan kuulunut tapoihini puhua tuntemattomille, aina oon jutskannu vaan tuttujen kanssa et mulla ei oo mitään kokemusta siitä ja minä en tiedä mitenkä siinä pitäisi toimia?
Auttakaa varsinkin naiset miten haluaisitte että teitä lähestyttäisi tai mitä sanoisi? Tai mistä aiheista ois hyvä heittää juttua tai onko teillä kertoo jotain hyviä kokemuksia mitä joku on tehny?
Naiset auttakee! Kun pää on tyhjä
nuorikomea-
0
66
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai918774Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484771Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414451Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462666Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001526- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641182Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671110