Sisko on kiva..

Epävarma olo näin jälkeenpäin. Tosiaan tilanne se, että pikkusiskoni kanssa suutelimme(kiihkeästi) tänään, ja meillä oli oikeastaan todella kivaa. Sisko 18v, minä 19. Ollaan aina oltu läheisiä ja hyvää pataa, ja hänen saatuaan huomattavat muodot on hän alkanut vaikuttaa minusta hyvin kiinnostavalta.. Kaikki kärjistyikin tänään äsken mainitsemaani tilanteeseen, josta siskokin tuntui nauttivan. Haluaisin viedä asian pidemmälle, ehkä jopa sänkyyn asti. ;D Pitäisikö kertoa siskolle tunteistani?
62450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Päivän fantasiamitali

Äänestä

Kannattaa keskustella.
En oikein usko että kannattaa alkaa sekstata siskon kanssa, koska eksistä pääsee eroon siskosta ei. Mutta kannattaa kertoa tunteista ja selvittää suutelu johonkin suuntaan, jos kerran olette niin hyvää pataa. Epätietoisuuteen ei kannata jäädä.

Äänestä
  • Miksi siskosta pitäisi päästä eroon? Jos seksi ei suju niin sen voi jättää pois, mutta sisko on aina sisko. Sitä rakastaa vaikkei pidempää suhdetta kehittyisikään.

    Idiootti.

    Äänestä

Aloittaja, seksi-palstalla on sellainen fantasiat-palsta, tää kuuluis sinne.

Äänestä
  • On muuten merkillistä, että nuo nk. sukurutsatarinat ovat kiihottavia, mutta en ole koskaan nähnyt mitään kiihottavaa mutsissani tai siskossani vaikka molemmat ovat sinänsä hyvännäköisiä.

    1Äänestä

Kerro ihmeessä. Kerroin jo toisessa keskustelussa, kuinka 18vuotiaana (nyt 35) kerroin siskolleni kuinka kukaan ei ollut minulta koskaan ottanut suihin ja, että olin sen takia surullinen. Siskohan tokaisi, että "no minä voin näyttää/opettaa, ota housut pois". Ihmettelin siinä hetken kunnes siskoni repi housuja jalastani ja nappasi kullini suuhunsa niin ihmetys muuttui huokailuksi. Olin ihan kiimassa kun siskoni tokaisi "huokailet niin kovin, että mäkin kastuin ja tarjosi karvakolmiota naamalleni. Eipä siinä kauaa mennyt kun nussittiin. Sen jälkeen nussittiin vaikka oli kummallakin tyttö ja poikaystävät aina kun saatiin mahdollisuus. Hän tulee aina olemaan siskosi ja rakastaa sinua kaikesta huolimatta. Kerro, hänelle tunteistasi rehellisesti. Voi jopa olla, että teille kehittyy vahvempi suhde. Ei olisi ensimmäinen kerta kun tulisi sisko/veli pariskunta. Muuamaan olen elinaikanani törmännyt. Usein ihmiset vain eivät kerro jos eivät luota, koska suomessa on paha tapa tuomita tälläinen käytös.

Toivotan onnea teille molemmille.
Tule ihmeessä kertomaan jos suhteenne etenee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KarjuvaKoira kirjoitti:

Epävarma olo näin jälkeenpäin. Tosiaan tilanne se, että pikkusiskoni kanssa suutelimme(kiihkeästi) tänään, ja meillä oli oikeastaan todella kivaa. Sisko 18v, minä 19. Ollaan aina oltu läheisiä ja hyvää pataa, ja hänen saatuaan huomattavat muodot on hän alkanut vaikuttaa minusta hyvin kiinnostavalta.. Kaikki kärjistyikin tänään äsken mainitsemaani tilanteeseen, josta siskokin tuntui nauttivan. Haluaisin viedä asian pidemmälle, ehkä jopa sänkyyn asti. ;D Pitäisikö kertoa siskolle tunteistani?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu