Tutustuin mieheen Treffit.suomi24:ssa, kirjoittelu synkkasi hyvin ja tapasimme. Ensimmäinen tapaaminen kesti monta tuntia, juteltavaa riitti. Seuraava tapaaminen jäi auki tyyliin pidetään yhteyttä. Mies onkin pitänyt yhteyttä Treffien kautta lähes joka päivä. Kertoo pieniä tapahtumia päiväkulustaan ja ajatuksistaan. Kysymys ei ole vain minun viesteihin vastaamisesta, sillä välillä en kirjoita tai vastaa ollenkaan näihin viesteihin ja silti kirjoittaa. Ei halua soittaa koska ei pidä puhelimessa puhumisesta. Ei puhu uudesta tapaamisesta. Uusi ilmiö minulle, mitähän tässä tapahtuu? Onko minusta tullut kirjekaveri? Lukija päiväkirjalle? Naimisissa?
Minä kontaktoin häntä, ehdotin tapaamista, esitin myös haluni uudelle tapaamiselle. Kaikki aloitukset ovat tulleet puoleltani.
Minä kontaktoin häntä, ehdotin tapaamista, esitin myös haluni uudelle tapaamiselle. Kaikki aloitukset ovat tulleet puoleltani.
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.