Naiset tykkäättekö käytää sukkahousuja päivittäin?
Käytättekö sukkahousuja
6
235
Vastaukset
- SukkisNiilo
Kumma fetissikirjoittelija ! Eiks sul muuta elämässäs o ku kirjotella tollasii fetissijuttuja ?
- Yks_nainen_vaan
Mitä fetissiä tuossa on?
Totta kai käytän sukkahousuja joka päivä näin talvella. Nehän on ihan tavallinen asuste naisilla. Eihän siinä ole mitään fetismiä. - SukkisNiilo
Käytättekö sukkahousuja ? No ilman muuta käytän !
- uho
Yks_nainen_vaan kirjoitti:
Mitä fetissiä tuossa on?
Totta kai käytän sukkahousuja joka päivä näin talvella. Nehän on ihan tavallinen asuste naisilla. Eihän siinä ole mitään fetismiä.Minkä denin ja värisiä?
- SukkisNiilo
uho kirjoitti:
Minkä denin ja värisiä?
100000 denin ja punaset !
- ViluinenTäti
En käytä talvella pitkien housujen kanssä. Käytän kylmällä säästä niiden alla lämikkeenä leggingsejä tai pitkiä alushousuja. .Melkein kesällä saatan pitkisten alla ohuita sukkahousuja.
Hameen kanssa voi olla sukkahousut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222247Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739450Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297440Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3296631Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805914Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344936HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1074591Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974339"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153780