KISS traders

Löytyykö porukalta KISS-materiaalia? Lähinnä kiinnostais ns. rare/bootlegs livet VHS:llä ja CD:llä. Myös kokoelmat ym. semmoset japseista, jenkeistä ja etelä-amerikasta.
Itellä löytyy jotain materiaalia VHS:llä sekä orginaali että "kopioituja" (oops!)
Asialliset vastaukset, kiitos....
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyy mutta lisää haluaisin...pari live dvd:tä studio albumit!
suurin harmi on se että hukkasin 1996 helsingin keikan jäähallin lipun!!!!! en anna itselleni ikinä anteeksi..t-paita sentään jäi

Äänestä

3D lasit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiss this kirjoitti:

Löytyykö porukalta KISS-materiaalia? Lähinnä kiinnostais ns. rare/bootlegs livet VHS:llä ja CD:llä. Myös kokoelmat ym. semmoset japseista, jenkeistä ja etelä-amerikasta.
Itellä löytyy jotain materiaalia VHS:llä sekä orginaali että "kopioituja" (oops!)
Asialliset vastaukset, kiitos....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu