match.com?

Onko kellään kokemuksia tästä match-sovelluksesta, mitä on nyt mainostettu radiossa?

Onko täysin ilmainen vai pitääkö maksaa että voi viestitellä?
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikäli muistan oikein, niin profiilin teko on ilmaista ja muiden profiileita voi katsella ilmaiseksi mutta jos haluaa lukea/lähettää viestejä niin pitää olla ostanut 'premium' palvelun.

Äänestä
  • Ok, kiitti. Ei tarvitse turhaan kirjautua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mätsääjä kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia tästä match-sovelluksesta, mitä on nyt mainostettu radiossa?

Onko täysin ilmainen vai pitääkö maksaa että voi viestitellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu