Iltasanomien NATO-trolli vedättää

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1454567458703.html

Nyt on Miikka Hujasella kova NATO-kiima!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Silmien välliin ryssää ja Moskovasta motti!

Äänestä

Jussi Niinistölläkin on ilmeisesti Suur-Suomi-haaveita? Veikkaan että lipsuttaa natoa kulisseissa. Ja onhan se melkein yhtä natsin näköinen kuin Haglund. Ellei enemmänkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HAHAHAHAHAHAH kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1454567458703.html

Nyt on Miikka Hujasella kova NATO-kiima!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu