Usein näitä dominatrixia käyttää toimitusjohtajat ja pamput jotka ovat niin psykopaattisia että tarvitsevat jonkun pitämään heitä kurissa munalukoilla ja piiskoilla ja sikanaamareilla, kun tosielämässä he dominoivat ja elämä on niin korrektia!
Sitten taas meikäläisille elämä on yhtä dominaatiota muiden taholta niin me kaivataan kauniskasvoisia, naisellisia ja ihania naisia joilla on ihanan pehmeä ääni! Ei missään nimessä jotain "valtiattaria", koska sitähän me saadaan joka päivä!
Sitten taas meikäläisille elämä on yhtä dominaatiota muiden taholta niin me kaivataan kauniskasvoisia, naisellisia ja ihania naisia joilla on ihanan pehmeä ääni! Ei missään nimessä jotain "valtiattaria", koska sitähän me saadaan joka päivä!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ihan hyvä ja päteävä teoria.
Tosin naiset muuten ovat sellaisia jotka etsivät jännämiehestä hengenheimolaista, sillä naiset eivät ovat väkivaltafantasioita omaavia sekopäitä.
Lieköhän raiskausfantasia se kaikkein yleisin seksifantasia kaiken lisäksi?
Joten ei ihme että vielä tätä oikein alleviivaataan sillä, että "tylsät" (lue kiltit ja kunnolliset miehet) eivät kostuta kiimavittua.
Muutenkin toimitusjohtajissa yhdistyy kaksiikin tekijää: heidän ammattikuntaansa kuuluu ylivoimaisesti eniten psykopaatteja,ja heillä on statusta.
Ei ihme jos siis mitä ylemmäksi mennään, on tutkitusti sinkkuja näissä status-jännä-ytmeistä vain sellainen pari prosenttia, kun taas alemmissa yhteiskuntaluokissa noin puolet.
Naisten freudilainen lipsahdus tulee esiin siinä, kun he koittavat selitelllä tätä siten, että "no ne joilla on statusta omaavat muitakin suhteeseen tarvittavia ominaisuuksia". Ei tarvitse paljoa arvailla mitä ne ovat.
Palstalla dominaa kaipaavat eniten naisten haukkujat. Heitä vaivaa jatkuva ahdistusaggressio, joka purkautuu palstavihana ja vittuiluna. Sen sijaan kurinpidon osaavan naisen huomassa tällainenkin mies voi rentoutua.
Omien kokemustani perusteella allekirjoitan tuon teorian hyvinkin. Opiskeluaikoina tienasin lisärahaa alistamalla miehiä maksusta. Homma ei edes ollut minulle vaikeaa sillä olen perusluonteeltani dominoiva. Asiakkaita ei olisi voinut olla helpompaa löytää. Jokaiseen netti-ilmoitukseen tuli kymmeniä vastauksia. Asiakkaani olivat juurikin niitä jotka normaalielämässään joutuivat olemaan vastuussa muista ja tekemään jatkuvasti päätöksiä. Lääkäreitä, johtajia, lakimiehiä etc. Kenestäkään heistä ei olisi ikinä päällepäin uskonut että tuokin haluaa että sille pakotetaan naisen pitsipöksyt jalkaan ja piiskataan lujaa.
Yhdyntää kanssani en yhdellekään asiakkaalle sallinut, hyvin harvaa edes koskin muuta kuin välineillä.
Niitä aikoja on joskus ikävä koska menin sitten rakastumaan ihmiseen joka ei ole yhtään alistuva. Mutta kaikkea ei voi saada.
Meidän firman viime pikkujouluissa kun kävin ravintolan wc:ssä kusella ja kun lähdin pisuaarilta pois ja käännyin niin huomasin vahingossa vilaukselta että viereisessä pisuaarissa kusevalla toimitusjohtajallamme oli siveysvyö.