Katupartioita vastustavat pellehörhöt

Nämä katupartioita vastustavat pellehörhöt ovat näitä sosiaalipummeja, joilla ei ole pelkoa esim. työpaikan menetyksestä hörhöilyn takia.
Alhaista kastia, joka ei koskaan tule tekemään mitään järkevää ja rakentavaa isänmaansa hyväksi.
Pelkkiä yhteiskunnan riippakiviä.
Säälittäviä syrjäytyneitä toisinajattelijoita, joiden aatteet ovat huumehöyryisten aivojen tuotosta.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hyvä Gogkyg! Luulenpa, että olet noine mielipiteinesi ihan yksin!

Äänestä
  • hehhee meitä on yli 5 miljoonaa jotka on samaa mieltä... mee pelleporukkas mukana kadulle riehumaan ja irvimään kulkijoille päästään susta eroon.... pääset pahnoille rauhottumaan...

    Äänestä

Ei hän ole,,hän puhuu asiaa,,,

Äänestä

Suvakit tuhoaa omien lapsiensa mahdollisuuden koulutukseen, sairaahoitoon, päivähoitoon, sosiaalitukeen.
Sama porukka elää yhteiskunnan tuella.

Äänestä

Olet oikeassa pellehörhöistä, mutta vastustamassa on myös isompia kansainvälisiä toimijoita jotka vihaavat Euroopan kansoja ja amerikkalaisia. Samat henkilöt jotka puhuvat Euroopassa ja Amerikassa avointen rajojen puolesta vaativat kurkku käheinä Israelin kansallisen identiteetin säilyttämistä ja eivät tekopyhästi suostu matuja vastaanottamaan omaan maahansa.
http://newobserveronline.com/jews-push-muslim-refugees-on-us-2/

"Muslimit ovat juutalaisten luonnollisia liittolaisia Euroopassa"
- Rabbi Pinchas Godlschmidt, the president of the Conference of European Rabbis,
https://www.youtube.com/watch?v=wb_4U2UJucE

Äänestä

Gogkyg: upeasti kirjoitettu!

Äänestä

Pellet on ylittäneet kv uutiskynnyksen.

Samoin se on mennyt hienosti läpi että matut peruu turvapaikkahakemuksiaan koska Suomessa on kylmä ja vihamieliset kansalaiset.

Ihanaa. Saadaan negatiivista mainosta ja kohta matut ei tule tänne edes jalkaraudoissa.

Ihanaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gogkyg kirjoitti:

Nämä katupartioita vastustavat pellehörhöt ovat näitä sosiaalipummeja, joilla ei ole pelkoa esim. työpaikan menetyksestä hörhöilyn takia.
Alhaista kastia, joka ei koskaan tule tekemään mitään järkevää ja rakentavaa isänmaansa hyväksi.
Pelkkiä yhteiskunnan riippakiviä.
Säälittäviä syrjäytyneitä toisinajattelijoita, joiden aatteet ovat huumehöyryisten aivojen tuotosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu