ja itkettää niin paljon.
Olen ihan palasina
eimuuta
3
194
Vastaukset
- anlip
Rakas, minullakin on tosi paha olla. Mutta näin on järkevintä. Olet minulle rakas, mutta olemme eri planeetoilta.
- VoiHelvettii
Itkin neljä kuukautta. Kun kyyneleet olivat lopuneet, otti hän taas yhteyttä. Ei ollutkaan ihana ihminen. Voi vittu. No en halua tuntea enää mitään.
- kaaukaana
Toivottavasti et ainakaan vuokseni kun turhaan olisit silloin murheen murtama. Voimia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293