Seksiin painostaminen

iufgsogoiai65929

Miesystäväni on kuukausia enemmän tai vähemmän painostanut minua seksiin. Kuulostaa kamalalta, mutta osasyy on itsessäni kun olen alunperin suostunut. Olen suostunut kun "kyllähän rakkaussuhteessa pitää ajatella sitä toistakin osapuolta".

Mies ei halua sitten mitään kerran viikossa vaan vähintään kerran päivässä. Ja jos suostun tänään ei hän muista sitä huomenna vaan vikisee kuin pikkulapsi ettei ole saanut moneen päivään. Joudun muistuttamaan miten asia on.

Jos sitten suostun saan jälkikäteen raivokohtauksen. Haukun miestä idiootiksi, rumaksi ja lihavaksi ja sanon, että en jaksa nähdä vaivaa hänen ja seksin eteen jos hän ei laihduta. Oikeasti miehen kilot eivät haittaa, onpahan jotain jolla v*ttuilla.

Mies nyt haluaa samasta syystä kuin kaikki muutkin halukkaat haluavat - kun minulla on niin HYVÄ VARTALO JOTA EI VOI VASTUSTAA. Voisin varmaan erotakin, mutta mitä järkeä kun miehelläni on iso kyrpä, hyvä sukutausta ja kaikissa miehissä on aina jotain pielessä, jonka takia menee parin vuoden jälkeen halut. Tuon kanssa menee kun se on vänisevä, sohvalla makaava mitätön läskikasa ja seksiä vonkuva typerä pikkupoika. Nyt seksi on sitten sitä, että makaan ketarat ojossa kuin lahna ja tämä läskipää vinkuu siitäkin. Tänä aamuna se kehtasi vielä itkeä "mä käyn sentään töissä meidän takia!" Niin, enhän mä ole normaaleista elämäni riennoista poissa kuin vain s*atananmoisen masennuksen takia.

Pitää alkaa varmaan nussia naisia. Ai niin, ne on pahempia...selkäänpuukottajia ja pissiksiä.

3

252

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • savolaisukko.matti

      Miksi teet näitä uusia aloituksia ?

    • savolaisukko.matti

      tällä sivulla oli toinenkin tällainen aloitus . kerjäätkö huomiota ?

    • 9064206402hfhhfhfhhf

      Mistä niin päättelet? Saa kai sitä keskustella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      188
      1315
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      50
      711
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      612
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      590
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      564
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      560
    Aihe