Hei, osaisiko joku sanoa minkä arvoinen on tuo otsikossa mainitsemani elektroakustinen kitara? Nurkissa pyörii yksi ylimääräinen (enolta peritty), jonka ajattelin mahdollisesti myydä eteenpäin.
Vastaukset 4
- jslfjlasdjfljasldf
Jos myydä meinaat niin ei tuosta mitään ihmeellistä sumaa saa.
Ulkomailla näyttä ihan vastaava käytetty olevan hintaan n. 65 euroa.- jslfjlasdjfljasldf
Vähän korjausta omaan kirjoitukseeni eli uutena tuollainen on netissä n. 190 euroa EU:n alueella ja jos siitä ottaa nykyhinnasta pois sen n. 40 %, joka lienee aika lähelle käytettyn hintaa markkinoilla niin n. 115 € voi tuollaisesta pyytää.
Sorry tuo aikaisempi 65 €, jonka laittelin, katsoin noiden hintoja aikaisemminkin mutta oisko menny vipuun mallista..hmm.. no nyt on korjattu.
Tuossa oli jo laiteltu linkkiä ja siellä hinnat pyöri 135 € paikkeilla mutta sitä hintaa tuskinpa moni maksaa kun uudenkin saa jo siis n. 190 eurolla.
- hjhjjh
Tuosta hintareferenssiä
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2053587.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Ibanez v70ce&_sacat=0 - Jjejhf
Kiitos vastauksista!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901328
- 45687
- 20639
- 52584
- 46569
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38549- 70541
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132538- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan177486