Nainen ja jännämies

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14128135/mita-tehda-kun-pelkaa-liikaa-

Naiset vaan tekee lapsia jännämiehen kanssa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä on taas yks nainen kelpuuttanut jännäpaskan ja sitten itkee muille sitä

Äänestä

Varmaaan kun pääsee p..ta eroon heti etsii jonkun kiltin & kunnollisen elättäjämiehen joka sitten joutuu aina vilkuilemaan selkänsä taakse ettei vaan jännäexä ole siellä puukon kanssa hyökkäämässä.

Äänestä

Nainen ansaitsee kuolla jos ei itse osa erota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kilttiatm kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14128135/mita-tehda-kun-pelkaa-liikaa-

Naiset vaan tekee lapsia jännämiehen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu