Onko jo hääkellot soineet maahanmuuttajien kans

Mites on tullut Kauhavalla naimiskauppaa, onko jo isäntiä tullut Sy yriasta ja Afganistanista ja Irakin komeista miehistä.
22139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

On tullu

Äänestä

Mitäs Kauhavannaiset meinaa pukia päälle häitten jälkeen. Leggingsikkö?

Äänestä
  • Jos avioliitto tapahtuu amerikkalaisen,britin tai saksalaisen kanssa niin siitä vaan,mutta kun on kysymyksessä muslimi täällä nostetaan kauhea häly!

    Äänestä

No ei tartte sitte ihmetellä,kun kylällä alkaa kulkemaan käveleviä jätesäkkejä:)) Siinä jätekuskitkin ihmettelöö kun roskikset liikkuu ittestään.

Äänestä

Noitten kanssa soi ensin hääkellot ja sen jälkeen alkaa läski tummua rouvalla "miehen" toimesta.

Äänestä

Eiköhän ne vihitä niin että Imaami ulajaa jotain siansaksaa.....Ja sitte tosiaan käypi niin kun Tauskilla: "Ensin lyö hääkellot ja sitten lyön mää".Morsiammen tietysti pitää olla neitsyt,tutkitaan tavaran laatu.Matuäijällä taas on saanu olla lauma lampaita ja vuohia morsiammena.....

Äänestä

Ei taida löytyä kauhavalta ja Härmistä täysikäistä neitsyttä.

Äänestä

On niitä vanhojapiikoja paljonki, ettei kärpänenkään.......................

Äänestä

Varmaan kellot soi ja tulee upeeta nurisoa ja filmitähtiä ja laulajia on eri
puolilta maapalloa eikä sisäsiittoisia naapureita

Äänestä

Tummat silmät ruskea tukka.............................. Paula Koivuniemi laulaa

Äänestä

joko se spärräläinen antaja on nainu sen ähläminsä---joko ero entisestä on laillinen

Äänestä

en tiedä sen annoista sä varmaa tiedät vai..................

Äänestä

Oottako kuullu, notta miehet ovat komeita farkkut istuu hyvin.

Äänestä

kyllä nyt kesän tanssipaikoille on tulossa komeita jätkiä varmaan polkupyörän
kyytiin on tulijoita kuten 40 luvulla aikoinaan.
Pylly vasten pyllyä pump pump laulaa Fredi, tänään oli aamutves.

Äänestä
  • Nämä joutaa rassata tavaraa, näillä ei ole muuhun kiire kuin syömään ja maihin lyöntini, nämä pitää tapahtua ajallaan ja sitten vaan tavaraa rassaamaan.

    Äänestä

  • Pieni kulliset 11,5 cm ei kauan lso vittuista suvakkia tyydytä, kun saa turpaansa ja pakotetaan pukeutumaan mustaan säkkiin. 300€ kuukaudessa tienaava Ahmed käy kukkaron päälle.

    Äänestä

  • narskistavuann kirjoitti:

    Pieni kulliset 11,5 cm ei kauan lso vittuista suvakkia tyydytä, kun saa turpaansa ja pakotetaan pukeutumaan mustaan säkkiin. 300€ kuukaudessa tienaava Ahmed käy kukkaron päälle.

    Muttakun näillä on laki, jos yksi saa pitää toisellekin jakaa, kyllä ne sillä tyylillä välyn kääntä ja väliin lätkivät ja sylykevät.

    Äänestä

Älä sä sitä hevosen vittua koko ajan kuuluta vai onko jotakin mieltymyksiä sulla

Äänestä

Tulka kaikki sata naista mun kans sänky. Olla kyylyisa Minä kuvata ja tehdä hyvin tuutuvaiseksi.

Äänestä

Huoltoasemalla, jos oikein kuulin hälyn vuoksi, olis hääkellojen aika toukotöiden
aikaan tai jo huhtikuun alus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naimisiiin kirjoitti:

Mites on tullut Kauhavalla naimiskauppaa, onko jo isäntiä tullut Sy yriasta ja Afganistanista ja Irakin komeista miehistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu