idioottimaista on idioottimaista kulttuuria

tuoda Suomeen.
Muka ruokakulttuuriakin!?!

On jo kauan tiedetty että se maustemössökulttuuri johtuu vain siitä, kun lämpimissä maissa pilaantuneen lihan makua pitää peitellä.

Muusta kulttuurista ei tarvitse mainitakaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kansa vaatii läskisoossii, muussi, makaronivellii, mykyrokka, rössyä ja kokkelipiimää ! Kyynel täsä nousee ihan silmäkulmaan. lauletaan kaikki Karjalan kunnailla, YY, KAA KOO, Täst lähtee jaaa Nyttt !

Äänestä
  • Olet oikeassa, mutta saahan sitä ihan mitä vain tekee tai tilaa.

    Äänestä

idioottimaista tulee rikkautta, joka sokaisee kaikkien silmät!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kultt_pyh kirjoitti:

tuoda Suomeen.
Muka ruokakulttuuriakin!?!

On jo kauan tiedetty että se maustemössökulttuuri johtuu vain siitä, kun lämpimissä maissa pilaantuneen lihan makua pitää peitellä.

Muusta kulttuurista ei tarvitse mainitakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu