Joko naiset ja tytöt ovat opetelleet pistooliammuntaa ja hankkineet sopivat aseet laukuissa kannettaviksi? Kun tuhansien islamistien jukkoraiskaajalaumat pian hyökkäävät kevätlaitumille ja naisten kimppuun, ei siinä paljon muusta ole apua kuin vähintään parillakymmenellä kudilla varustetusta aseesta ja hyvästä taidosta käyttää sitä.
Tietenkin se on oma valinta jos haluaa tulla raiskatuksi, mutta voi siitä kyllä saada kivan taudin loppuelämäksi. ...Jos ei tule tapetuksi raiskauksen yhteydessä.
Tietenkin se on oma valinta jos haluaa tulla raiskatuksi, mutta voi siitä kyllä saada kivan taudin loppuelämäksi. ...Jos ei tule tapetuksi raiskauksen yhteydessä.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos EU:n vaatima Schengenin avaaminen etenee, se on katastrofi. Uskomatonta polittista terrorismia.
Jos lukee tämän Venäjä-jutun selviää, että rajavartiointi on ollut entisen rauhan syy.
www iltasanomat fi /ulkomaat/art-2000001130030.html
Ajateltiin tyttöjen kans järkätä pääsiäisenä munapotkutreenit.
Joten ei helistelläkään enää avaimia, vaan pistämme kulkuset kilisemään.
Molemmilla tyttärilläni on pistoolit. Osaavat myös itsepuolustusta, harrastaneet karatea 7-8 vuotiaista saakka. Osaavat toki käyttää myös puukkoja. Pari vuotta sitten vanhempi tytöistä joutui hyökkäyksen kohteeksi. Kundi sai pahasti turpaansa, tytär ei säästellyt eikä kainostellut oppejaan. Kundilta 3. hammasta poikki, 2 kylkiluuta murtui, niin ja leukaluu pojulta sijoiltaan. Joutui oikeuteen. Maksamista tuli. Ilmoitin, ettei makseta centtiäkään kusipäiselle raiskaaja kandidaatille. Poju ja sen perhe häipyi yht´äkkiä maisemista. Muita vaatimuksia ei ole tullut.
Älkää provosoiko vakavalla asialla. Suomessa on edelleen laki siinä mallissa että yleensä se joka puolustaa itseään olosuhteisiin nähden voimakkaammalla keinolla on kusessa. Pistoolin käyttö on se äärimmäisin typerin keino yrittää estää raiskausta. Jos vaikka tykki ei laukeakaan tai ei osaa mpua niin raiskari saa silloin lainsuoman luvan tappaa häntä aseella uhanneen.
Kesällä alkaa suomalaisakoillekin kova kyyti:
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/273987-tutkijat-valttelevat-yle-ulkomaalaisten-tekemista-raiskauksista-ei-haluta-puhua
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/272679-il-raiskaustilastot-karuja-ulkomaalaistaustaiset-yliedustettuina-tekijoina-ja
Hätävarjelun liioittelua on esimerkiksi käyttää suoraan tuliasetta veitsi uhan torjumiseen.
Parhaana vaihtoehtona yleisesti pidetään paikalta poistumista kun on väkivallan teon uhka
Luuletko, että mamuraiskaaja ei tule perässä?
Pitää vaan tomerasti sanoa että veitsi pois,kaipa hekin puhetta uskovat.
Tämä on tuhansilla ja taas tuhansilla suomalaisnaisilla ja pikkutytöillä ensi kesänä edessä, jos ei ole aloituksessa mainittuja taitoja ja välineitä. Se nyt vain on ikävä ja täysin varma totuus, joka ei mihinkään katoa kun kesä tulee.
https://www.youtube.com/watch?v=gMGQAbEA23Q
Tukholman poliisijohtajan mukaan kaupungissa jo yhdellä ainoalla musiikkifestivalilla on joka vuosi joukkoraiskattu useita naisia. Poliisi ei ole tehnyt muuta kuin salannut totuuden. Samaa on tiedossa Suomen kesätapahtumissa ja kaikkialla muuallakin 24/7. Jokainen sen tajuaa tämän. Kyse on vain siitä kuka uskaltaa puolustaa oikeuksiaan olla tulematta joukkoraiskatuksi. Hyvä ase ja taito käyttää sitä on valitettavasti ainoa mahdollisuus.