Islaminuskoiset maahanmuuttajat

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Musulmaanit ovat niin herkkiä sieluja....Puhdasuskoiselle lampaita, uskonveljiä ja pikkupoikia paneskelevalle pyllistäjälle on länsimaalainen nainen JÄRKYTYS . Poislukien tietysti ne karvamunat jotka paneskelevat lomakohteissa turistihuoria.

Äänestä

Tiellähän ne alusvaattet ovat kun toimeen ryhdytään. Ovat kaiketi tottuneet siihen mustaan kaiken peittävään burkhaan, jonka alla ei ole mitään esteitä.

Äänestä

Itseasiassa kaupan omistaja saa mitä tilaa. Ei edes rikosilmoitusta tehnyt. Se on muslimeille merkki alistumisesta. Oikeasti te typerykset olette ansainneet invaasion. Nauttikaa nyt.

Äänestä
  • Typerä nainen, mikä ihme ollut motiivina, ettei tehnyt rikosilmoitusta. Ei voi kuin ihmetellä suominaisen vähäjärkisyyttä.

    Äänestä

  • nainenitsekin kirjoitti:

    Typerä nainen, mikä ihme ollut motiivina, ettei tehnyt rikosilmoitusta. Ei voi kuin ihmetellä suominaisen vähäjärkisyyttä.

    Rasistileiman pelko?Ei kannata ihmetellä liikaa, media on lyönyt patarumpua isoon ääneen nuo islamilaistaustaiset maahanmuuttajat ovat kunniakansalaisia...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sika_amalia kirjoitti:

kokivat tulleensa loukatuiksi naisten alusasukaupan taholta.
http://mvlehti.net/2016/03/02/yli-10-ulkomaalaisen-porukka-tunkeutui-raahelaiseen-alusasuliikkeeseen-ja-alkoi-hairikoida/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu