"ulkomaalaisvastaisessa toiminnassa"

NalleLukas

http://yle.fi/uutiset/soldiers_of_odin_rantautui_mikkeliin__poliisi_ei_missaan_nimessa_kannusta_tallaiseen/8716705

"Järjestyksen ja turvallisuuden ylläpitäminen on Isokuortin mukaan ylipäätään viranomaisten tehtävä."

♫ Ja kun poliisi viisveisaa niin mitäs kansa tekee kun ei uskalla mennä kävellen töihin? Tuletteko poliisit turvaamaan? Entä jos jokainen jää kotiin kun ei uskalla mennä töihin? Niin on sitten reservissä niitä jotka uskaltaa; eli ne RASiSTiT, jotka ensin rasistisesti uhitteli ja raiskasi sekä taharrushti valkoiset naiset pelkäämään. Tahallaan aiheuttaa henkistä kipua ja pelkoa Suomen omille kansalaisille, joiden rasismista kukaan poliiseista ei välitä. >> http://keskustelu.suomi24.fi/t/14137944/lakkoon-sitten

Poliisia kiinnostaa vain ruumiit mitä mädäntyneempi sen ihanampi. Ihanaa ruumiita paljon ruumiita poliisi tarvii hitsin paljon ruumiita että saa pienen henkisen minänsä paksuuntumaan, kovenemaan ja ylös.

Onko poliisit mukana samassa juonessa saada suomalaiset naiset pois työmarkkinoilta? Kotiin nyrkin ja hellan väliin niin kuin islamissa, siksikö te islamia ihkutte Suomeen? Missä on poliisien katupartiot? Menkää sinne kaduille partioimaan ! Odineita pitäis saada joka kadulle marssimaan niin silleenkö sinne saadaan poliisitkin. Jos jollain Odinilla olisi aikaa niin saisiko aamulla varsinkin koulujen lähelle Odineita ettei joku käy raiskailee koululaisia tai myymään niille huumeita. Onko Odin leima selässä ainoa keino saada polisit kadulle? Hyvä sitten lisää Odineita. Yks hyvä vinkki ottakaa takki mukaan juoksulenkille, ja videoi kun poliisit puuskuttaa perässä.

2.
"Siellä on taustalla ulkomaalaisvastaisuutta. Kaikenlainen rasismi ja senkaltainen toiminta pitäisi kitkeä pois, Isokuortti sanoo."

♫ Mutta kun muslimeilla on ulkomaalaisvastaisuutta ja Kaikenlaista rasismia ja senkaltaista raskaustoimintaa niin ketään tässä maassa ei kiinnosta muslimien rasismin kitkeminen - Sanokaa jo Miksi?

Onko teidän saa*anoiden suunnitelma murhata suomalaiset ?

Teidän kaikkien suomalaisten kansanmurhaa suunnittelevien poliisien ja päättäjien kannattaa muistaa että kaikki koraanissa olevat ohjeet perustuu erilaisten uskontojen ja kansojen täydelliseen hävittämiseen kaikkialta maailmasta ja kaikin mahdollisin keinoin lopulta jopa murhata ne jotka ei alistu islamiin. Eikö sen kaltainen toiminta ole: "ulkomaalaisvastaista toimintaa" Koraani on niiden ainoa elämän ohjekirja. Niiden koti eikä äiti niitä opeta. Vain koraani ja sen 100% ohje vääräuskoisten hävittämiseen on niiden ainoa elämänohje, kasvatus ja päämäärä, siis kaikkien kansojen murhan suunnitteleminen

ja poliisi on kiinnostunut vain siitä mitä suomalaiset tekee ja sanoo puolustaakseen itseään omaa suomalaista elämää ja tulevaisuutta. Te olette RASiSTEJA.

3.
"– Sellaista skinhead-tyyppistä historiaa siellä on. "

♫ Minkäköhän tyyppistä historiaa poliiseilta löytyy? Nuorena kaduilla potkitte, kiusasitte muita rikoitte ikkunoita, veditte röökiä ja viinaa alaikäsinä ja hakkasitte mummoja ja vielä muutama vuosi siitä taaksepäin kusitte ja paskoitte housuunne ja teette sitä samaa edelleen? Niinko ? Oletteko te nyt oikeasti lainmukaisesti toimimassa kun rikoksen tehneen ja rangaistuksen kärsineen pitäisi olla vapaa kansalainen, niin minkä ihmeen takia just poliisi estää ihmisiä toimimasta laillisesti?

Miksi poliisi haluaa estää Odineita toimimasta laillisesti?
Vítuttaako se jotenkin erityisen paljon kun hyviä rikollisia menetätte laillisuuden polulle? Mua kyllä hävettää nyt Suomen poliisi tosi paljon. Teistä oikein huokuu vítutus miten väärin on että hyvät rikolliset menetätte laillisuudelle.

Anteeksi mä nauran ja oksennan välillä. Oikeestihan tässä on kyse poliisin rasismista suomalaisia vapaita rehellisiä laillisia ihmisiä kohtaan. Poliisit haluaa niiden pysyvän rikollisina. Poliisi houkuttelee yllyttää ja usuttaa Odineita takas rikollisuuteen, koska tahallaan, aktiivisesti ESTÄÄ Odineita toimimasta laillisesti.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NalleLukas

      Jos meidän kansa olisi jo 5 vuotta sitten ymmärtänyt tämän, minkä minä ymmärsin, niin voisi tää tilanne olla toisenlainen. Sääli että sitten vasta ymmärretään kun on liian myöhäistä niitä onkin tossa 35000 ja raiskauksia joka päivä. Ei mua oikeesti naurata tämä tilanne. Jos joku multa kysyy, niin mä en suomalaisia sohvaperunoita puolusta. Jokainen suvakki ja te kaikki 80% jotka ette äänestäneet Persuja, voitte mun puolesta haihtua tuhkana mustaan aukkoon, mua ei tod. kiinnosta teidän saastojen saastainen elämä. On todella hävettävää että jotkut valkoiset on ihan selkeästi mukana valkoisen kansan kansanmurhassa.

      Te jotka äänestitte meidät 1994 EUhun - miltä se nyt tuntuu TE äänestitte meille tämän kaiken tämän helvetín ja tuhositte kaiken Suomesta ja tilasitte meille kuoleman.

      Eikä tämä ole edes eka kerta kun arabit yrittää vallata Euroopan.
      Miten vaikea se on ymmärtää kun se on selkeästi koraanissa!

    • höhhöhgöh

      Miksi sä noin menit sanomaan. Nyt sä mokasit . Nyt sä puolustit noita kammotuksia odinneitejä.

      • Jako_kahteen

        Suomalaisten pitäisi luottaa ulkomaalaisiin / muslimeihin ettei ne hakkaa, tapa, ryöstä, raiskaa, mutta kun poliisi ei luota suomalaisiin Odinin sotureihin ja yhteen natsiin, joka kaiken keksi, niin sanoisin että on poliisien vastuulla kun Odinin sotilaat ryhtyy takas rikollisiksi. Luulisi että poliisi haluisi tukea oman maan poikia haluisi kannustaa rehellisellä tiellä, mutta ei muuta kun monoo naamaan poliisiltakin! Niin minkä takia kukaan vankilassa istuva luulisi että tuomion kärsittyään olisi vapaa kun poliisi muistuttaa ettei rikollinen saa perustaa mitään rehellistä toimintaa. Poliisi kannustaa takas rikollisuuden pariin!

        Miten POLIISI kehtaa ?

        Toisaalta tiedän että tässä yhteiskunnassa moni (ei varmaan poliisi) auttaa ex-vankeja sopeutumaan vapaaseen yhteiskuntaan, niin on kyllä oksettavaa tietää miten poliisi suureen ääneen lehdissä torppaa kaiken minkä entiset vangit yrittää tehdä.

        Ehkä joku niistä haluaisi korvata lapsuusajan mokailut. Mutta poliisi ei anna siihen mahdollisuutta vaan julkisesti haukkuu. En tiedä onko Odineilla mahdollisuus vetää poliisi oikeuteen solvauksesta ja rikolliseksi syyttämisestä ?

        Ainakin mun sydämestä poliisi ei saa entisten rikollisen, rangaistuksen kärsineiden mustamaalaamisesta yhtään pistettä, eikä siitä miten se leimaa kaikki tavalliset Odineihin liittyneet lapsistaan huolestuneet isit ja äidit sitten samanlaisiksi rikollisiksi kuin jotkut toiset on. Aivan uskomatonta rikollisten kotouttamista yhteiskuntaan. Luulisi että olisi poliisin edun mukaista että rikolliset alkaa rehellisiksi, mutta kun poliisin luotto on nolla niin miten kenelläkään muilla olisi luottamusta rikollisiin sen enempää. Tai miksi meidän pitäisi luottaa islamin kannattajiin, joiden elämäntehtävä on koraanin mukaan tuhota tai tappaa kaikki ei-islaminuskoiset?

        Tää on se mikä mua on poliisin toiminnassa oksettaa toisaalta se sanoo että rikollisten pitäisi ryhtyä rehellisiksi - ja kun ryhtyy rehellisiksi niin sitten alkaa mustamaalaamiskampanja. Ja lisää jakoa suomalaisten kesken. Onnee sit vaan poliisin vihakampanjalle suomalaisia vastaan.


    • somalillevuohi

      Kyllä tämä historian suurin troijan hevonen vielä heittää kunnon swägät naamalle. Sitä maistellessa suvakki suomineidot saavat mitä halusivat. Joukkoraiskaiskauksen sidottuna ja sitten pää pois. En minä sitä sure, sitäähän sää halusit? Tä?

      Toki, kun kristalliyön laulu alkaa soimaan, niin velvollisuushan silloin kutsuu. Eikä tästä ole epäilystäkään, koska on sen aika. Meidän sukupolvelle ei ole sitä soitettukaan.

    • C.entti

      jos lähtee kulkemaan itään, niin ei koskaan tule länteen. Mutta jos lähtee menee pohjoiseen niin navalle päästyään ei voi enää lähteä muualle kuin etelään.

      Omituista(!)OK

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset

      "Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-2
      Maailman menoa
      739
      9286
    2. Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta

      Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir
      Maailman menoa
      374
      8179
    3. Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/8407068
      Maailman menoa
      164
      6019
    4. William ja Sonja Aiello ERO

      Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      2453
    5. Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."

      Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun
      Kotimaiset julkkisjuorut
      6
      2159
    6. Se siitä sitten

      Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy
      Ikävä
      82
      1795
    7. Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"

      Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan
      Kotimaiset julkkisjuorut
      20
      1738
    8. Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista

      Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      1595
    9. Ihastumisesta kertominen

      Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi
      Ihastuminen
      92
      1519
    10. Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon

      Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.
      Maailman menoa
      441
      1418
    Aihe