sinkkunaiset kelpaiskos

jos ilkka nummisto tulisi iskemään sinua
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka se on?

Äänestä
  • tavallinen suomalainen mies

    Äänestä

Ei Ilkka tulisi iskemään takarivin kurppaa :).
Voishan tuota hetken haastella vaikka voimamies kisoista.

Äänestä
  • Enkä ole sänkyyn iskettävä, oli iskijä sitten kuka tahansa.

    Äänestä

  • mistäs tiedät jospa takarivin kurppa onkin kaikkein nätein nainen

    Äänestä

  • en sitä nyt niin tarkoittanut vaan että rakastuu sinuun ja sänkyyn painimaan ja saa sinusta iki oman vaimon

    Äänestä

  • sänkyyn-iki-omaksi kirjoitti:

    en sitä nyt niin tarkoittanut vaan että rakastuu sinuun ja sänkyyn painimaan ja saa sinusta iki oman vaimon

    Puhutkos nyt Nummiston suulla, vai ihan vain huviksesi tälläistä skenaariota mietit?

    Eikö Nummisto ole ukkomies? Ja ikämieskin taitaa jo olla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pääsiskö-sänkyysi kirjoitti:

jos ilkka nummisto tulisi iskemään sinua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu