Juu siis mulla on ollut nytten joku 2,5v rustokoru. Koru on siis sellainen rengas ja en saa siitä renkaasta sitä palloa millään irti. Tuntuu että rengas on niin tujua tekoa että ei millään anna periksi. Millä tapaa saan korvassani olevan rengas rustokorun pois..tai siis een pallon itse korusta..?
Apua oon pulassa
Täysidiootti
2298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Paina kahdella peukalolla palloa ja etusormilla otat takaa kiinni ja painat peukaloilla niin paljon kun voimaa lähtee ja niillä etusormilla vedät. Kyllä pitäs lähtiä ja jos ei ni pihdit väliin ja venytät sen renkaan isommaksi!
Oon tehny kaikkeni ja mikään ei onnistu. Rengas on niin paksu että sitä ei saa oikein millään pihdeillä väännettyä. Ja rengas on myös niin paksu että itse en korua pois saa.. Tai voimat ei riitä.