Ruumiin pään roikottaja Suomessa

1365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Onkos tuo vanhempi, Pirkanmaalla kiinni otettu se, jota MV-lehti kovasti mainosti, ja joka pälyili myös Ylen pakolaisillan lähetyksessä? Hänethän bongattiin jostain tamperelaisesta vokista ja annettiin nettivihje poliisille. Tämä tyyppihän on Irakin etsintäkuuluttama sotarikollinen, joka muistaakseni toimi iranilaisrahoitteisessa terroristiryhmässä.

Äänestä

Nää on niitä,Kumpula-Natrin akavalaisia.

Äänestä

Ja tämmöiset ihmiset kulkevat Suomessa täysin vapaasti, voi Luoja tätä suomalaisten ja eurooppalaisten pohjatonta hulluutta, kun päästävät nämä miesjoukot keskuuteemme.

Kukaan ei voi taata enää turvallisuutta missään Euroopassa. Kuka hullu haluaa olla missään tekemisissä näiden ihmisten kanssa, kun ei ole mitään takeita, mitä ovat miehiään ja mitä tekoja on tehty, kuinka ollakkaan kaikki paperit on sopivasti hukattu! Tilanne on hirveä. Pelkään ja olen vihainen.

Äänestä

näillehän on turvapaikka suomessa taattu. ei voi palauttaa

Äänestä

eu pitäis tehdä näille vankila. Eli jos ei palaa vapaaehtoisesti menee turkkilaiseen vankilaan.

Äänestä

Nooh, ainahan noita päitä irtoilee, kun pojat innostuu...
Luultavasti ankara puolen vuoden ehdollinen langetetaan ?
Ja- ja- ja kyllähän Suomessakin, niinku noita päitä...ainakin nukeilta on tippunu...

Äänestä
  • Pikku juttu vain. Kyllähän silloinkin Turussa vuonna 1293.

    Äänestä

Suomessa nämä pääsee vähällä.
6 vuotta korkeintaan täydellä ylläpidolla, ja se on siinä:
Sekä saavat Suomen kansalaisuuden heti vapauduttuaan..

Äänestä

Agronomi nerg toteaa varmaankin kuuluaan pääleikkaajista. Pojat ovat poikia kun innostuvat liikaa...
Eräs Halonen niminen femakko toteeaa kuultuaa,että kyllä pojat rauhoittuu kun vaimot ja anopit saadaa järjestettyä Suomeen.....
Tälläisiä ovat meidän naispäättäjät. Hyssytellään matujen tekemisiä.
Kaikki rikolliset poistettava maasta.Tuomiot afrikkalaisessa vankilassa onhan teotkin tehty siellä.

Äänestä

Nerg tuntee nämäkin.

Äänestä

Ajatelkaas miten maailma olisi tänään aivan toisenlainen jos Nürnbergin oikeudenkäynti olisi käyty Helsingissä. Sotarikoksista vain ehdollista, koska syytetyt sanoivat etteivät ole tehneet mitään väärää.

- nää Suomeen ns. kansainvälisessä mediassa kutsutut, Sipilän toimesta tulleet, hyvin treenatut, hyvinvoivan näköiset miehet on hirviöitä

-teen mitä naisen pitää tehdä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suvakinIhannevävy kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001134165.html

"Suomen tulevaisuuden toivot"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu