Palstan kopiot

Miltä se teistä tuntuu? Tuntuuko se pahalta kun palstääjä vöitään seköittää töiseen, vai onko se vään häyskää?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pähältä tyntyy ky joky voiään seköttää töisee

Äänestä

ɐʇlɐʞɹop ᴉsoʇ nnʇunʇ ɐunʇʇouɐs uɐɐɹons uᴉᴉu 'ʇᴉʎsʎʞ uɐɹɹǝʞ ʇʎu unʞ

Äänestä
  • Jorma
    sulla on taas nåppisi väärinpäin

    Äänestä

Tylsiä originaaliräpättäjiä mielenkiintoisempia tyyppejä.

Äänestä

.

"Eipä tarvitse päivystää palstalla kun on sokeri # KOOMASSA #"

har!1

.

Äänestä

Missä mun kopi0 viipyy? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itken.kohta kirjoitti:

Miltä se teistä tuntuu? Tuntuuko se pahalta kun palstääjä vöitään seköittää töiseen, vai onko se vään häyskää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu