Naapurin mies yritti raiskata naapurinsa

Asuntoon tunkeutunut naapurin mies yritti raiskata äidin - aikuinen poika ennätti hätiin
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016030921242159_uu.shtml


Näin meillä Suomessa
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei viitsi edes arvata mistä päin taas oli tullut......

Äänestä
  • Jutun perusteella oli ihan paikallinen kantajuntti

    Äänestä

  • Kova paikkaa rasisteille taas kun ei ollut mmamu

    Äänestä

Matu oli housut nilkoissa makuuhuoneessa...

Äänestä

Avoitopotilas joka kuuli ääniä.

Äänestä
  • Ääni käski raiskata... sairasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


23456yuio kirjoitti:

Asuntoon tunkeutunut naapurin mies yritti raiskata äidin - aikuinen poika ennätti hätiin
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016030921242159_uu.shtml


Näin meillä Suomessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu