Tisua ja tussukkaa kun sais. Luulin tai kuvittelin nuorempana että kun saa itselleen vaki kumppanin niin olis tuota seksiäkin tarjolla usein, no taisi mennä metsään ajatuspuolella. Mun kaveri kun törmäs omassa suhteessaan seksittömyyteen alkoi käydä maksullisella, ei tarvii herkistellä ei mielistellä eikä luritella, rahalla kun saa kaikkea mitä haluaa. Ja kuulemma nainen ei ole nuori "hupakko" vaan aikuinen 45 vuotias Suomi nainen ja kun on vakkari saa alennusta. On itselläkin ajatus käynyt mutta en ole oikein huorissa juosevaa tyyppiä. No, eräälaista palvelun ostoa sekin maksaahan sitä monista turhista asioista veroakin nykypäivänä vaikkei edes tarvitse itse miksei sitten tussustakin.
Tarve on kova
2
<50
Vastaukset
- Aamunjatkoa
Kannattaa miettiä niitä syitä miksi suhteessanne on liian vähän seksiä ja keskustella kumppaninsa kanssa ja käydä vaikka seksuaaliterapeutin juttusilla. Parisuhteessa on aina kaksi ja kaikki vaikuttaa kaikkeen eli mikäpä mahtaa sinussa itsessäsi mättää, kun ei toista kiinnosta, jos joskus kuitenkin kiinnosti. Helppoahan se on käydä vieraissa ja loukata samalla sitä toista eikä vaivautua tekemään suhteen eteen enää mitään. Siis miksi olla parisuhteessa, jos ei enää välitä aidosti ja se oma itse on tärkein sekä ne omat himot ja halut etusijalla. Vapaana voit tehdä ihan mitä lystäät toista osapuolta loukkaamatta.
Miks vinkua seksin puutteesta, jos on kiva kumppani? Mä olen ollu tosi monen fiksun miehen kaa, joka saa muklta mitä haluaa ja tosimielenkiintoisella höysteellä, sillä oon sissy eli miehistä tykkäävä tyttöpoika. Suosittelen kokeilemaan. Mullon myös ihan monia keskustelukavereita, joiden kaa seksi käy sanallisellakin tasolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761727
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa3471288- 671187
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html195940- 45905
- 52806
- 69778
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244537735- 119664
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79650