Jumalat ovat sairaita Kusipäitä

Saakootitsekaikentakaisi

Jumalat ovat niin saatanansairaita sadistisia Kusipäitä, että eivät välitä toinen toistensakaan hirmu-vaarallisista paskatöistäkään. Kusipäät eivät aio koskaan poistaa tollasia kollegoitaan, vaan antavat niiden jatkaa, vuosituhansien samasta murhaavasta paskakaavasta huolimatta. Kusipäät, sadistit saatana, kuuluvat polttoroviolle itse, saatana, vitut piittaamattomastaan syyttömien uhraamisen johdosta. Saatana, ovat ITSE Paholaisia, Saatanan tahdollansa, Antikristuksia, Saatanan 666-HirviöPetoja, jotka jatkuvasti, joka päivä uhraavat valehdellen hengenvaarallisesti syyttömistä avuttomista uhreistaan.

Saatana, UIKOON Universumin Saatanan Käärme Heidän housuihinsa, ja valehdelkoon siellä Heidän housuissaan, joka päivä, kuten meillekin tekivät, ja tekevät aina vaan. Hupiinsa kiusaavat, kiduttavatkin sadisti-Jumalat saakoot oikein sadistisen Käärmeen omaan nahkaansa. Saatana, NYT ON TULLUT, ´TULEVA LOPPU Heille ja Heidän noin Törkeille Saatanan Sadistisille valhetouhulleen. Saatana, kiroan Heidät Saatanan Hornaan, eli avaruuteen, siihen toiseen galaxiin, jossa on 2000 kertaa isompi palava tähti kuin Aurinko. Saakoot KAIKEN maksaa, kaiken haluamansa, tekemänsä, aikomansa, aikaansaamansa.

4

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • "....paskakaavasta huolimatta. Kusipäät, sadistit saatana, kuuluvat polttoroviolle itse, saatana, vitut..."

      Kiitos kun kerroit kodistasi!

    • Tolkkua

      Olen samaa mieltä, jos julistaudutaan kaikkivaltiaaksi, mutta sallitaan se kaikki paskamaisuus mikä maailmassa on tälläkin hetkellä, on todellakin kysymys sadistisesta perkeleestä, joka nauttii ihmisten ja eläinten kärsimyksistä. Onpa kumma jos "rakastava Jumala" ei kaikkivaltiudessaan asioille mitään halua tehdä.

    • METELITÖN

      Eiköhän se ole niin, että "jumala" rakastaa vain tietynlaisia tyyppejä. Pitää olla hyvin toimeentuleva, yhteiskunnassa toimiva ja pappien kanssa seurusteleva ja samaa mieltä oleva kirkon kannattaja.
      Eliitti rukoilee hyvin toimeentulevien kanssa, eliitti ei mene rukoilemaan köyhien kanssa, koska se ei halua tulla naurunalaiseksi. Jumala on eliittiä.

    • kyllähän se jumala melkoinen kyrpä on, kun lukee vanhaa testamenttia.
      Siellä on kaikki hyvä mitä pikkulapsen kaltaisesti mieltään muuttava perverssi psykopaati asioista ajattelee.

      Suosittelen lämpimästi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      281
      2926
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      52
      2313
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      1997
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      115
      1733
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      108
      1675
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1317
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      58
      1232
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      77
      1181
    Aihe