tuntemani nainen soitti äsken että tulisin hakemään hänet kun hänen mies on väkivaltainen kännissä. kuulosti kyllä tosi hätääntyneeltä mutta en aio lähteä 20 km päähän tänään. Soitin poliisit siihen osoitteeseen koska oli sanonut että se mies oli hakannut hänet jo kaksi kertaa tänään. No nyt se on luojan käsissä..
Uskomatonto
mies.mies-
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
siinä se taas nähdään että minkälaisia jännäpaskoja ne naiset aina haluaa pitää olla jännitystä elämässä ei kelpaa kunnon kiltti mies on se väärin
Ei kannata sekaantua. Kyllä se akka nyt apua lirkuttelee mutta sitten kun miehensä tulee mustasukkaisena sinua haulikolla ampumaan niin ei siitä mitään apua silloin ole. Saatikka että sinulle pillua antaa, käyttää vain hyväkseen koska olet selvästi hyväuskoinen hölmö.
Well played. Kerro nyt sitten miten kävi :)
On uskomatonto ja sitten on Johnny Depp -tonto:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/disney/images/9/9e/Tonto-depp.jpg/revision/latest?cb=20130606170213
Onneks sä et Ätmel ole vastannut myöntävästi mun kosintaan, mä kuolisin nauruun sun kanssa.