Axl Smith on törkeä syyllistäessään uhreja

NäkökuIma

14

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Never.Heard

      Kuka se tälläinen pelle oikein on?

    • ArveIija

      Taitaa olla kamelinkusta pää täynnä.

    • Turhaa.kitinää

      Jos jakaa persettään niin voi käydä ikävästi. Turha on naisten kitistä, pitäisi aikuisen ihmisen tuo ymmärtää.

      • kova.laki

        Mutta Akselihan tässä on eniten kitissyt. Muka riittävä rangaistus, ettei saa enää töitä. Ei se laki noin mene.


    • ELÄKKELLE-EI-JATKOON

      ÄÄkseli on HUORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Sen persereicsg on akseliavatkaajaa vailla.

      SE EI SAA TYYDYTYSTÄ MISTÄÄN EIKÄ KOSKAAN (CANT GET NO SATISFACTION) KOSKA EI TUNNUSTA ITSELLEEN, MIKÄ ON, ET ON ...

      NORMI MIES se ei ole.

      • Hoopooku

        Ja mikä nykypäivänä on normaalia??


    • käsikipee

      Pakottaakohan Allun rannetta ja peukaloa pahasti ? Pian on käsi lastassa. Ihme, että on pystynyt mikkiä kädessään pitämään - Ai mut, eihän se pystynytkään. Mikki roikkuikin sieltä katosta. TWOF.

      Rasitusvamma.

      • konikulttuuri

        Suomen neitsykäiset on ihania. Kun miehessä on ripaus tummaa etelää, niin nainen hyppää riemulla sänkyyn! Ei sitä vaalea pottunenä noin helpolla saa ihan kotimaista naista! meidän naiset harrastavat monikulttuurisuutta sängyssä, ja parkuvat sitten, kun ei heti vihille päässytkään!


    • sitäsaamitätilaa1

      Mikä tuo tyyppi luulee olevansa, kysyn vain. Suuret on luulot, EI osaa hävetä edes. Mutta EI oo naisissakaan kehumista. Hävetkää!!!

    • naisnaisisionkaveri

      Se ny kaipaa vaihteluu

      Hää tarviis kunnon karvapersepanon, nii himot laukeis kerranki

      Hää oo kokkeillu naispanoo harvasseakan kaa, ei aut

    • jeejeejeejeee

      Aksu-Paksu jakelee seuraavaksi kuvaa itsestään runkkaamassa - heh - on niin kova kutka päällänsä. Tätä tulee kohta Netissä, Facessa, Tinderipinderissä yms.

      Poju seisoskelee tapahtumien ulko-ovilla ranne liikkeessä vemputtamassa - niillä samoilla alueilla, missä se oli ennen töissä ... Takomo-Logomon ovella yms.

      Hoh hoh hoooo... Apua. Vatsaan sattuu, tää on niin sitä Aksu-Paksua itteään. On se linssilude. Ja tyhmä. Ja ruma.

    • toteaja-

      Narsismi on sairaus

      • idiootit

        Sairaus on enempi niillä naisilla, jotka pomppivat sänkyyn jokaisen hiukankin ulkomaalaosen kanssa! Se onkin sitä tosi narsismia!


    • juoppokepulainen

      alxin rakkaus on sellaista että on pantava noin sataa naista vuodessa
      kun synkkaa hyvin

      tytöt tykkää semmoisista miehistä ja kuvat päälle

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1377
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      74
      1185
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      835
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      678
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      24
      638
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      626
    Aihe