Apua tarvittais

Raitis-Vilma

Tulin etsimään apua googlesta ja sitä kautta tänne. Ongelma on siis niinkin omituinen,-ja ei, tämä ei ole vitsi eikä provo, mutta mikä avuksi kun mieheni perse haisee ja sohvatyynyillä istuessaan haju jää tyynyihin ja tänään kyllästyin kun 5 kertaa joudun viemään tyynyt ulos tuulettumaan. Tyynyjä ei tarvitse edes haistella, haisee jo koko olohuone muutenkin, hyi helvetti! Mieheni 26 vuotta ja yhdessä ollaan oltu kohta 5 vuotta. Tämä ongelma jatkunut nyt noin parin kuukauden ajan, aikaisemmin ei ole ollut mitään tälläistä. Uusi, hämmentävä ja ärsyttävä tilanne. Mieheni käy parikin kertaa päivässä suihkussa ja harrastaa liikuntaa, joten se ei syynä. Itse hän nauraa vain asialle, mutta minulla tässä on romantiikka kaukana.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onneksi tulit oikeaan osoitteeseen. Täällä palstalla päivystää useita tai oikeastaan yksi sekopää jolla on useita sivupersoonia ja ne kaikki on tämän alan experttejä! On vain ajan kysymys ennen kuin palstan päivystävä eritteistä innostunut juoppo paskan kiilto silmissään tulee ja antaa tyhjentävän vastauksen koko sivun täyttävällä luennolla paskasta ja sen ominaisuuksista.

      Täällähän on esimerksi tehty paskasta jo mämmiä,kusesta kiljua yms lista on loputon ja reseptejä sun muita ohjeita löytää kun selaa tätä palstaa huolella,et voi välttyä paskanjauhannalta

    • perseenhaju_

      Kyseessä ihan tavallinen ongelma.

    • Vakava_Juttu

      Miehesi on alkanut juopottelemaan ja viihtymään liika koneen ääressä eli suomi24-foorumilla. Sellainen johtaa hyvin äkkiä akuuttiin perseenhajuun ja sille naureskeluun!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2736
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1184
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      979
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      61
      957
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      77
      871
    7. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      101
      818
    8. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      815
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      718
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe